Серабио Гауда БИО органический сыр

Serabio
Серабио Гауда БИО органический сырСерабио Гауда БИО органический сыр
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-09

pojemność

cena za kilogram

86,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906874401705

5906874401705

price: 10,85 zł

10.85 PLN 2026-12-09 NewCondition
pasteryzowane ekologiczne mleko krowie, sól, stabilizator - chlorek wapnia, kultury bakterii kwasu mlekowego z mleka, podpuszczka mikrobiologiczna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1478 kJ/353 kcal
tłuszcz29 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone16 g
węglowodany0 g
w tym cukry0 g
białko23 g
sól1,4 g

Mleko : Zawiera
Serabio
Legally regulated product name:Ser bio gouda. Ser dojrzewający.
Other information:Pakowano w atmosferze ochronnej. Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo UE
Storage:Przechowywać w temperaturze: od +2°C do +6°C. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 dni.
Type of packaging:Tacka
Producer's address:SERABIO Sp. Z o.o. Sp. Komandytowa, Opiesin 25B 98-220 Zduńska Wola, tel. +48603505705
Return address:SERABIO Sp. Z o.o. Sp. Komandytowa, Opiesin 25B 98-220 Zduńska Wola, tel. +48603505705
Serabio Серабио Serabio Серабио
экологический сыр Tylżycki BIO 125 g
86,80zł/kg

price: 10,85 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-09
Mlekpol Королевский Mlekpol Королевский
герметично упакованной от Kolno твердого сыра 150 g
37,20zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
39
expiry date 2026-12-16
Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
твердые сыры 150 g
37,07zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-23
Mlekpol золото Mlekpol золото
сыра Мазурка ломтики твердого 150 g
37,93zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
21
expiry date 2026-11-15
Mlekpol салями Mlekpol салями
ломтики твердые сыры 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-19
Mlekpol Edam ломтики Mlekpol Edam ломтики
твердого сыра 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-12-14
Mlekpol копченая Mlekpol копченая
гауда ломтики твердые сыры 150 g
39,13zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-14
Serabio Сыр Серабио с Serabio Сыр Серабио с
пажитником 0.240 g
15,93zł/kg

price: 16,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-21
Serabio Сыр Serabio Tylżycki Serabio Сыр Serabio Tylżycki
в кусочке органического 200 g
79,00zł/kg

price: 15,80 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-11-25
Serabio Сыр Серабио Serabio Сыр Серабио
кусочке Чеддер в органическом 200 g
79,00zł/kg

price: 15,80 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-25
Serabio Serabio Ser Cheddar Serabio Serabio Ser Cheddar
BIO
Serabio Ser Cheddar z jalapeno Serabio Ser Cheddar z jalapeno
z jalapeno 0.270 g
16,61zł/kg

price: 18,64 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-09
Serabio Serabio Ser Kozia Delicja Serabio Serabio Ser Kozia Delicja
w kawałku 0.210 g
26,93zł/kg

price: 25,73 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-03
Serabio Serabio Ser Kozia Delicja Serabio Serabio Ser Kozia Delicja
w kawałku 0.170 g
28,14zł/kg

price: 21,05 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5