Альб Голд, гречка, гречневая паста БИО

Alb Gold

SKŁADNIKI

\n

mąka \n gryczana razowa* (100%) (*certyfikowany \n składnik ekologiczny)

\n

 

\n

SPOSÓB \n PRZYGOTOWANIA

\n

gotować \n ok. 8 min.

\n

 

\n

WARTOŚĆ \n ODŻYWCZA W 100 g

\n

Wartość \n energetyczna: 1497 kJ / 354 kcal

\n

Tłuszcz: \n 3,1 g

\n

w \n tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,7 g

\n

Węglowodany: \n 65 g

\n

w \n tym cukry: 1,4 g

\n

Białko: \n 12 g

\n

Sól: \n< 0,01 g

\n

  \n 

\n

ZALECANE \n WARUNKI PRZECHOWYWANIA

\n

Przechowywać \n w chłodnym i suchym miejscu, chronić przed światłem.

Альб Голд, гречка, гречневая паста БИОАльб Голд, гречка, гречневая паста БИО
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2028-11-29

pojemność

cena za kilogram

49,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4018722344377

4018722344377

price: 12,36 zł

12.36 PLN 2028-11-29 NewCondition

mąka gryczana razowa* (100%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>SKŁADNIKIstyle=\'font-family: \"Times New Roman\",\"serif\"; font-size: 12pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>mąka
gryczana razowa* (100%) (
*certyfikowany
składnik ekologiczny)


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'> style=\'font-family: \"Times New Roman\",\"serif\"; font-size: 12pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>SPOSÓB
PRZYGOTOWANIA


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>gotować
ok. 8 min.


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'> 


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>WARTOŚĆ
ODŻYWCZA W 100 g


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>Wartość
energetyczna: 1497 kJ / 354 kcal


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>Tłuszcz:
3,1 g


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>w
tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,7 g


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>Węglowodany:
65 g


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>w
tym cukry: 1,4 g


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>Białko:
12 g


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>Sól:
< 0,01 g


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>style=\'font-family: \"Times New Roman\",\"serif\"; font-size: 12pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'> 
 


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>ZALECANE
WARUNKI PRZECHOWYWANIA


style=\'font-family: \"Open Sans\",\"sans-serif\"; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>Przechowywać
w chłodnym i suchym miejscu, chronić przed światłem.


Alce Nero Alce Nero Паста с Alce Nero Alce Nero Паста с
без глютена кукурузой и рисом Penne. БИО 250 g
48,72zł/kg

price: 12,18 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-11-26
Alb Gold Alb Gold BIO Alb Gold Alb Gold BIO
непросеянной муки пенне рисовая лапша из 250 g
44,84zł/kg

price: 11,21 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-15
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
37
expiry date 2031-04-30
Lubella Яичная лапша Lubella Яичная лапша
brothy Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-10-21
Lubella Любелла Lubella Любелла
Домашнее Яйцо Страна 250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
14
expiry date 2029-06-30
Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
макаронные бусины 250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-07-30
Lubella Лубелла Яйцо Lubella Лубелла Яйцо
Паста Звезды 250 g
17,00zł/kg

price: 4,25 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-06-30
Alb Gold Спагетти с Alb Gold Спагетти с
глютена. гречкой Alb Gold. БИО без 500 g
33,48zł/kg

price: 16,74 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-04-18
Alb Gold Макаронные Alb Gold Макаронные
спагетти BIO без глютена изделия Alb Gold Corn - рисовые 500 g
27,40zł/kg

price: 13,70 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-04-14
Alb Gold Alb Gold Pasta Dinos Alb Gold Alb Gold Pasta Dinos
для детей БИО 300 g
26,20zł/kg

price: 7,86 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-11
Alb Gold Alb Gold Pasta Farm Alb Gold Alb Gold Pasta Farm
для детей БИО 300 g
26,63zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-27
Alb Gold Alb Gold Pasta Safari Alb Gold Alb Gold Pasta Safari
для детей BIO 300 g
27,57zł/kg

price: 8,27 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-03-31
Alb Gold Альб-Голд БИО Alb Gold Альб-Голд БИО
паста полба 500 g
26,28zł/kg

price: 13,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5