Alce Nero BIO lasagne манная паста

Alce Nero

Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki z PSZENICY durum. Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.

Alce Nero BIO lasagne манная пастаAlce Nero BIO lasagne манная паста
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2029-03-25

pojemność

cena za kilogram

37,16 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004812628

8009004812628

price: 9,29 zł

9.29 PLN 2029-03-25 NewCondition

mąka z PSZENICY durum*, woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1474 kJ / 351 kcal
Tłuszcz - 1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone – 0,4 g
Węglowodany - 72 g
w tym cukry - 11 g
Błonnik - 2,9 g
Białko - 11 g
Sól - 0 g


Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki z PSZENICY durum. Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.


Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
37
expiry date 2031-04-30
Lubella Яичная лапша Lubella Яичная лапша
brothy Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-10-21
Lubella Любелла Lubella Любелла
Домашнее Яйцо Страна 250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
14
expiry date 2029-06-30
Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
макаронные бусины 250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-07-30
Lubella Лубелла Яйцо Lubella Лубелла Яйцо
Паста Звезды 250 g
17,00zł/kg

price: 4,25 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-06-30
Lubella Любелла Lubella Любелла
Яичная лапша Рис 250 g
16,76zł/kg

price: 4,19 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-06-30
Goliard Паста Голиард Goliard Паста Голиард
100% твердых сортов пшеницы Нитки Бульон 3-яичный Ролл 250 g
17,40zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-04-30
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
сверла BIO трехцветные спиральные 500 g
23,64zł/kg

price: 11,82 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-11
Alce Nero Паста Alce Nero Паста
500г БИО - ALCE NERO Фарфалле ( манная крупа ) 500 g
18,76zł/kg

price: 9,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-05-06
Alce Nero молотого Alce Nero молотого
эспрессо справедливой торговли кофе 100% Арабика кофе 250 g
190,32zł/kg

price: 47,58 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-17
Alce Nero молотого Alce Nero молотого
справедливой торговли кофе 100% Арабика Мока 250 g
181,76zł/kg

price: 45,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-10
Alce Nero молотый кофе Alce Nero молотый кофе
сильные форте Мока справедливой торговли арабика робуста 100 % 250 g
191,96zł/kg

price: 47,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero
крупа Alce Nero BIO фузилли Цельнозерновая манная 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
непросеянной муки спагетти для сэндвичей из 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

price: 15,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-09
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5