Паста Фарфалле ( манная крупа ) 500г БИО - ALCE NERO

Alce Nero

Opis:

Przygotowanie: 1,5 litra wody na 100 g makaronu, 10 g soli. Czas gotowania \'al dente\': 8 min.

 

Skład:

ekologiczna mąka z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 353 kcal (1496 kJ)

białko - 12 g

węglowodany - 72 g; w tym cukier - 0,8 g

tłuszcz - 1,2 g; w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 0,3 g

błonnik - 3 g

sód - 0,003 g

Паста Фарфалле ( манная крупа ) 500г БИО - ALCE NEROПаста Фарфалле ( манная крупа ) 500г БИО - ALCE NERO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2029-05-06

pojemność

cena za kilogram

18,76 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004118645

8009004118645

price: 9,38 zł

9.38 PLN 2029-05-06 NewCondition

mąka z pszenicy durum*, woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)




Opis:

Przygotowanie: 1,5 litra wody na 100 g makaronu, 10 g soli. Czas gotowania \'al dente\': 8 min.

 

Skład:

ekologiczna mąka z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 353 kcal (1496 kJ)

białko - 12 g

węglowodany - 72 g; w tym cukier - 0,8 g

tłuszcz - 1,2 g; w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 0,3 g

błonnik - 3 g

sód - 0,003 g


Melissa Не Спагетти Melissa Не Спагетти
макароны примы смак не 6 500 g
10,80zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
20
expiry date 2029-04-03
Alce Nero Alce Nero
крупа Alce Nero BIO фузилли Цельнозерновая манная 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
непросеянной муки спагетти для сэндвичей из 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

price: 15,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero паста Alce Nero Alce Nero паста
Penne Rigate Farro от BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

price: 16,13 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
сверла BIO трехцветные спиральные 500 g
23,64zł/kg

price: 11,82 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-11
Alce Nero Alce Nero Pasta Alce Nero Alce Nero Pasta
Spaghetti Farro от BIO emmer 500 g
31,98zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-12-16
Alce Nero Alce Nero Penne Rigate Alce Nero Alce Nero Penne Rigate
БИО Паста из непросеянной муки 500 g
18,72zł/kg

price: 9,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero
фузилли Alce Nero BIO Цельнозерновая паста 500 g
31,62zł/kg

price: 15,81 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-02-01
Alce Nero Паста Alce Nero Alce Nero Паста Alce Nero
Fusilli с эммером BIO 500 g
30,40zł/kg

price: 15,20 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO lasagne Alce Nero Alce Nero BIO lasagne
манная паста 250 g
37,16zł/kg

price: 9,29 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-03-25
Alce Nero молотого Alce Nero молотого
эспрессо справедливой торговли кофе 100% Арабика кофе 250 g
190,32zł/kg

price: 47,58 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-17
Alce Nero молотого Alce Nero молотого
справедливой торговли кофе 100% Арабика Мока 250 g
181,76zł/kg

price: 45,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-10
Alce Nero молотый кофе Alce Nero молотый кофе
сильные форте Мока справедливой торговли арабика робуста 100 % 250 g
191,96zł/kg

price: 47,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-17
Alce Nero оливковое Alce Nero оливковое
масло Extra Virgin 750 ml
93,83zł/l

price: 70,37 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-08-23
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
нектар мед цитрусовый цветочный 400 g
106,70zł/kg

price: 42,68 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5