Amylon
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2028-11-18

pojemność

cena za kilogram

39,35 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006667623

8594006667623

price: 7,87 zł

7.87 PLN 2028-11-18 NewCondition

skrobia kukurydziana* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1498 kJ / 353 kcal
Tłuszcz: < 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 87,2 g
w tym cukry: 0 g
Białko: 0,3 g
Sól: 0 g


Bio Planet кукурузная Bio Planet кукурузная
чистого сельского хозяйства мука продукт экологически 400 g
13,93zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-01-15
Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
кукуруза без глютена 450 g
11,78zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-12
Radix Radix-Бис Radix Radix-Бис
кукурузный крахмал 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
Melvit Melvit кукурузной Melvit Melvit кукурузной
муки 1 kg

price: 7,24 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-21
Пробио кукурузная Пробио кукурузная
мука без глютена BIO 450 g
14,84zł/kg

price: 6,68 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-01-27
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьский мучной муки 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Роскошный колосок 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьск Гданьская Мельница с шипом 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-02-28
Amylon Сахар Amylon Сахар
ванильный Амилон БИО 20 g
210,50zł/kg

price: 4,21 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-12-11
Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO
BIO
Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon cukier cytrynowy BIO
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-07-23
Amylon Amylon Kisiel cytrynowy Amylon Amylon Kisiel cytrynowy
30 g
87,33zł/kg

price: 2,62 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-12-08
Amylon Amylon Kisiel truskawkowy Amylon Amylon Kisiel truskawkowy
30 g
79,67zł/kg

price: 2,39 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-25
Amylon Amylon Kisiel instant Amylon Amylon Kisiel instant
o smaku 30 g
80,67zł/kg

price: 2,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-16
Amylon Амилон Amylon Амилон
глютена Ванильный пудинг БИО без 40 g
108,75zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-12
Amylon Amylon BIO глютен Amylon Amylon BIO глютен
Шоколадный пудинг 40 g
99,75zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-20
Amylon Amylon Пекарский Amylon Amylon Пекарский
порошок глютена BIO 12 g
151,67zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
32
expiry date 2028-02-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5