Органический растворимый кофе заменить

Alce Nero
53Органический растворимый кофе заменить

Opis:

Ekologiczna kawa zbożowa w 100% z prażonego jęczmienia. Idelany napój na śniadanie lub podwieczorek. Najlepiej smakuje z dodatkiem gorącego mleka lub napoju roślinnego (ryżowego, sojowego lub owsianego). Nie zawiera kofeiny może więc być regularnie spożywana przez dzieci oraz kobiety w ciąży.

 

Skład:

Prażony jęczmień*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 000902.

Органический растворимый кофе заменитьОрганический растворимый кофе заменить
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2029-04-17

pojemność

cena za kilogram

145,76 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004800106

8009004800106

price: 18,22 zł

18.22 PLN 2029-04-17 NewCondition

jęczmień* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Opis:

Ekologiczna kawa zbożowa w 100% z prażonego jęczmienia. Idelany napój na śniadanie lub podwieczorek. Najlepiej smakuje z dodatkiem gorącego mleka lub napoju roślinnego (ryżowego, sojowego lub owsianego). Nie zawiera kofeiny może więc być regularnie spożywana przez dzieci oraz kobiety w ciąży.

 

Skład:

Prażony jęczmień*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 000902.


brand:Alce Nero
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Alce Nero Растворимый Alce Nero Растворимый
    цикорием и инжиром BIO зерновой кофе Alce Nero с 125 g
    154,08zł/kg

    price: 19,26 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-03-05
    Inka Inka Classic Inka Inka Classic
    растворимый зерновой кофе 150 g
    39,93zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-08-07
    Inka Inka Classic Inka Inka Classic
    растворимый зерновой кофе 200 g
    51,75zł/kg

    price: 10,35 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2028-03-04
    Delecta Kujawianka кофе Delecta Kujawianka кофе
    заменить 500 g
    12,76zł/kg

    price: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-30
    REDUCED PRICE -25%
    Delecta цикорий кофе Delecta цикорий кофе
    Kujawianka 200 g
    14,95zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-30
    Inka Растворимый Inka Растворимый
    обогащенный магнием кофе Inka Magne из злаков, 100 g
    103,70zł/kg

    price: 10,37 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-08-06
    Inka Inka Fiber. Inka Inka Fiber.
    обогащенный клетчаткой. Растворимый зерновой кофе, 100 g
    99,90zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-04-22
    Inka Inka Calcium, Inka Inka Calcium,
    злаков, обогащенный кальцием и витаминами растворимый кофе из 100 g
    93,60zł/kg

    price: 9,36 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-06-02
    Alce Nero молотого Alce Nero молотого
    эспрессо справедливой торговли кофе 100% Арабика кофе 250 g
    190,32zł/kg

    price: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-04-17
    Alce Nero молотого Alce Nero молотого
    справедливой торговли кофе 100% Арабика Мока 250 g
    181,76zł/kg

    price: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-10
    Alce Nero молотый кофе Alce Nero молотый кофе
    сильные форте Мока справедливой торговли арабика робуста 100 % 250 g
    191,96zł/kg

    price: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-17
    Alce Nero Alce Nero
    крупа Alce Nero BIO фузилли Цельнозерновая манная 500 g
    18,78zł/kg

    price: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    непросеянной муки спагетти для сэндвичей из 500 g
    30,34zł/kg

    price: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    price: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero паста Alce Nero Alce Nero паста
    Penne Rigate Farro от BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    price: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
    сверла BIO трехцветные спиральные 500 g
    23,64zł/kg

    price: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-11
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5