Kujawianka кофе заменить

Delecta
53Kujawianka кофе заменить
Codziennie niezastąpiona na rodzinnym stole. Smaczna i aromatyczna. Wyśmienita z mlekiem lub śmietanką.
Kujawianka кофе заменитьKujawianka кофе заменить
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

12,76 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983014016

5900983014016

price: 6,38 zł

6.38 PLN 2027-03-30 NewCondition
ŻYTO 60 %, JĘCZMIEŃ 20 %, cykoria, burak cukrowy - prażone
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu Na 100 ml naparu
Wartość energetyczna28 kJ
Wartość energetyczna7 kcal
Tłuszcz<0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany1,7 g
w tym cukry<0,6 g
Błonnik<0,1 g
Białko<0,2 g
Sól<0,01 g

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Codziennie niezastąpiona na rodzinnym stole. Smaczna i aromatyczna. Wyśmienita z mlekiem lub śmietanką.
Features:Bez dodatku cukru, Odpowiedni dla Wegan, 100 % naturalny
About the brand:Kawa zbożowa Kujawianka przeznaczona jest do gotowania - to tradycyjny sposób przygotowania kawy znany od lat. Kawa zbożowa Kujawianka to mieszanka kawy zbożowej składająca się w 100% naturalnych składników: uprażonego i zmielonego żyta, cykorii, jęczmienia oraz buraka cukrowego. Kawa zbożowa Kujawianka to codziennie niezastapiona dawka zdrowego stylu żcyia na Twoim stole. Smaczna i aromatyczna. Wyśmienita z mlekiem lub śmietanką. Możesz ja również przygotować w bardziej nowoczesnej odsłonie- parzenie w ekspresie do kawy. Za każdym razem będzie tak samo dobrze smakować.
Legally regulated product name:Kawa zbożowa Kujawianka.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem / Nr partii - patrz na opakowaniu Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Tradycyjny sposób przygotowania: 3-4 łyżki stołowe kawy wsyp do 1 litra wrzącej wody. Gotuj 5 minut. Pozostaw pod przykryciem kilka minut. Przed podaniem przecedź przez gęste sitko. Alternatywny sposób przygotowania - parzenie w ekspresie: Na 1 litr wody wsyp około 5 łyżek stołowych kawy, aby uzyskać 6 filiżanek lub 4 kubki smacznego napoju.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Inka Inka Classic Inka Inka Classic
    растворимый зерновой кофе 150 g
    39,93zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-08-07
    Inka Inka Classic Inka Inka Classic
    растворимый зерновой кофе 200 g
    51,75zł/kg

    price: 10,35 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2028-03-04
    REDUCED PRICE -25%
    Delecta цикорий кофе Delecta цикорий кофе
    Kujawianka 200 g
    14,95zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-30
    Alce Nero Органический Alce Nero Органический
    растворимый кофе заменить 125 g
    145,76zł/kg

    price: 18,22 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2029-04-17
    Inka Растворимый Inka Растворимый
    обогащенный магнием кофе Inka Magne из злаков, 100 g
    103,70zł/kg

    price: 10,37 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-08-06
    Inka Inka Fiber. Inka Inka Fiber.
    обогащенный клетчаткой. Растворимый зерновой кофе, 100 g
    99,90zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-04-22
    Inka Inka Calcium, Inka Inka Calcium,
    злаков, обогащенный кальцием и витаминами растворимый кофе из 100 g
    93,60zł/kg

    price: 9,36 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-06-02
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-05-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт с chocoloate вкус 670 g
    13,42zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-08-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт Йогурт 640 g
    13,89zł/kg

    price: 8,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-09-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    торт дрожжей 600. g
    15,57zł/kg

    price: 9,34 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Delecta Оригинальный Delecta Оригинальный
    Delecta Cream Karpatka 250 g
    19,56zł/kg

    price: 4,89 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-05-30
    Delecta большой лист Delecta большой лист
    expiry date 2027-06-30
    Delecta снежок Delecta снежок
    порошок оригинальный десерт 51 g
    41,96zł/kg

    price: 2,14 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-06-30
    Delecta кексы с Delecta кексы с
    стружкой начинкой из шоколадной 280 g
    29,79zł/kg

    price: 8,34 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-28
    Delecta большой Delecta большой
    пудинг и сливочный 64 g
    29,06zł/kg

    price: 1,86 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-11-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5