оливковое масло органическое оливковое

Bio Planete
51оливковое масло органическое оливковое
оливковое масло органическое оливковоеоливковое масло органическое оливковое
BIO
masa netto

masa netto

1 l

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za litr

71,15 zł / l

kraj

Country of origin

Francja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020223508

3445020223508

price: 71,15 zł

71.15 PLN 2027-04-30 NewCondition
ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin 100% tłoczona na zimno.

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli FR BIO 01
Bio Planete
Country of origin:Francja
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kujawski рапсовое Kujawski рапсовое
    масло 1 litr

    price: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-03-04
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл с базиликом масла с оливковым маслом ( 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-17
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250мл лимонного масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-25
    Monini Delicato оливковое Monini Delicato оливковое
    отжима ( Extra Virgin ) , с легким и мягким вкусом масло с первого холодного 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-06
    Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
    первого холодного отжима Vergine Оливковое масло 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-08-27
    Monini Monini вкусом Monini Monini вкусом
    Extra Virgin ) 250 мл из 4 видов перца масла с оливковым маслом ( 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-18
    Monini классико Monini классико
    холодного отжима оливковое масло с первого 500 ml
    62,52zł/l

    price: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-27
    Bio Planete Салат масла Bio Planete Салат масла
    экологическая 500 ml
    47,98zł/l

    price: 23,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-30
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    do gotowania 500 ml
    39,98zł/l

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    słonecznikowy 500 ml
    35,64zł/l

    price: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-01
    Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
    z oliwek extra 500 ml
    72,90zł/l

    price: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-10-01
    Bio Planete Био Planete Bio Planete Био Planete
    BIO оливковое масло для жарки 500 ml
    94,28zł/l

    price: 47,14 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-01
    Bio Planete Bio Planet Bio Planete Bio Planet
    каштановая мука Безглютеновая БИО 400 g
    48,63zł/kg

    price: 19,45 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-28
    Bio Planete Planete Bio Масло Bio Planete Planete Bio Масло
    BIO
    Planete Bio Масло для жарки BIO Ghee Planete Bio Масло для жарки BIO Ghee
    для жарки BIO Ghee 500 ml
    85,12zł/l

    price: 42,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-28
    Bio Planete Bio Planete Bio Planete Bio Planete
    запаха, БИО Кокосовое масло, без 400 ml
    77,85zł/l

    price: 31,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-10-01
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5