Пудинг со вкусом малины Bio Planet BIO

Bio Planet

Budyń o smaku malinowym w proszku z dodatkiem liofilizowanych malin. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Пудинг со вкусом малины Bio Planet BIOПудинг со вкусом малины Bio Planet BIO
BIO
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

82,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907738158179

5907738158179

price: 3,15 zł

3.15 PLN 2027-10-30 NewCondition

skrobia*, maliny liofilizowane* (5,3 %), burak czerwony w proszku*, naturalny aromat (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 360 kJ/ 86 kcal
Tłuszcz - 1,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,1 g
Węglowodany - 14 g
w tym cukry - 8,9 g
Białko - 3,4 g
Sól - 0,11 g


Budyń o smaku malinowym w proszku z dodatkiem liofilizowanych malin. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
пудинг со вкусом ванили 38 g
86,32zł/kg

price: 3,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-08-08
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
доктор Oetker пудинг пудинг 45 g
35,33zł/kg

price: 1,59 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Winiary пудинг с Winiary пудинг с
сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
38,67zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-30
Delecta большой Delecta большой
пудинг и сливочный 64 g
29,06zł/kg

price: 1,86 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-11-30
Delecta большой вкус Delecta большой вкус
выдумки пудинг 64 g
28,75zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-07-30
Amylon Амилон Amylon Амилон
глютена Ванильный пудинг БИО без 40 g
108,75zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-12
Amylon Amylon BIO глютен Amylon Amylon BIO глютен
Шоколадный пудинг 40 g
99,75zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-20
Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
14
expiry date 2028-02-25
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5