Bio Planet Kisiel со вкусом лимона и ревеня BIO

Bio Planet
Bio Planet Kisiel со вкусом лимона и ревеня BIOBio Planet Kisiel со вкусом лимона и ревеня BIO
BIO
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

65,79 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902650275607

5902650275607

price: 2,50 zł

buy 15 szt. for 2.39 zł/szt
2.50 PLN 2027-07-30 NewCondition

skrobia*, rabarbar liofilizowany* 2,6 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalny aromat, kurkuma mielona* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 230 kJ/55 kcal
Tłuszcz - 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 14 g
w tym cukry - 8,6 g
Białko - 0 g
Sól - 0,1 g


Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
клубничное желе 38 g
40,26zł/kg

price: 1,53 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
малинового желе 38 g
40,26zł/kg

price: 1,53 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker желе caranberry Dr. Oetker желе caranberry
expiry date 2027-04-30
Dr. Oetker дикий вкус Dr. Oetker дикий вкус
клубничное желе 38 g
40,00zł/kg

price: 1,52 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-03-30
Bio Planet Bio Planet Kisiel со Bio Planet Bio Planet Kisiel со
ягодами вкусом лесных ягод с BIO 38 g
67,63zł/kg

price: 2,57 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-30
Bio Planet Желе Bio Planet Bio Planet Желе Bio Planet
бананами BIO со вкусом апельсина и 38 g
67,63zł/kg

price: 2,57 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-08-30
Dr. Oetker Доктор Oetker Dr. Oetker Доктор Oetker
клубничное желе сладкий момент , 30 g
55,00zł/kg

price: 1,65 zł

PLN
1
26
expiry date 2027-07-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5