Миндаль Bio Planet молотый (миндальная мука) БИО

Bio Planet

Ekologiczna mąka migdałowa powstaje w wyniku zmielenia blanszowanych, nieprażonych nasion migdałowca. Charakteryzuje się delikatnym, słodkim smakiem. Jest zaskakująco sycąca. Idealna do zagęszczania sosów i zup. Polecamy także jako alternatywę dla tradycyjnej mąki do wypieku ciast i pieczywa.

Миндаль Bio Planet молотый (миндальная мука) БИОМиндаль Bio Planet молотый (миндальная мука) БИО
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-31

pojemność

cena za kilogram

99,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902488061298

5902488061298

price: 39,88 zł

39.88 PLN 2027-05-31 NewCondition

MIGDAŁY mielone (mąka MIGDAŁOWA)* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2544 kJ / 616 kcal
Tłuszcz - 54 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,9 g
Węglowodany - 5,4 g
w tym cukry - 4,8 g
Białko - 22 g
Sól - 0 g


Ekologiczna mąka migdałowa powstaje w wyniku zmielenia blanszowanych, nieprażonych nasion migdałowca. Charakteryzuje się delikatnym, słodkim smakiem. Jest zaskakująco sycąca. Idealna do zagęszczania sosów i zup. Polecamy także jako alternatywę dla tradycyjnej mąki do wypieku ciast i pieczywa.


Bio Planet кукурузная Bio Planet кукурузная
чистого сельского хозяйства мука продукт экологически 400 g
13,93zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-01-15
Bio Planet Bio Planet
Органические амарант муки 400 g
30,80zł/kg

price: 12,32 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-04-30
Radix Мука овсяная Radix Мука овсяная
Radix-Bis 400 g
13,53zł/kg

price: 5,41 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-22
Radix Radix-Бис Radix Radix-Бис
кукурузный крахмал 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
Bio Planet Планета Bio Planet Планета
муки БИО Органические льняного 400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-02-17
Bio Planete Bio Planet Bio Planete Bio Planet
каштановая мука Безглютеновая БИО 400 g
48,63zł/kg

price: 19,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Gdańskie Młyny Gdańskie Młyny
Гданьский мучной муки 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Роскошный колосок 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO бланшированный 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO бланшированный 350 g
99,29zł/kg

price: 34,75 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
БИО Миндаль 1 kg

price: 81,85 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Миндаль 350 g
80,00zł/kg

price: 28 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5