Зеленые оливки Bio Planet без косточек в рассоле BIO

Bio Planet

Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych i rybnych. Produkt może zawierać pestki lub fragmenty pestek.

Зеленые оливки Bio Planet без косточек в рассоле BIOЗеленые оливки Bio Planet без косточек в рассоле BIO
BIO
masa netto

masa netto

280 g

pojemność

cena za kilogram

49,43 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900368056

5903900368056

price: 13,84 zł

product temporarily unavailable
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
13.84 PLN NewCondition

oliwki zielone*, woda, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 573 kJ/139 kcal
Tłuszcz - 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 2,4 g
Węglowodany - 2,2 g
w tym cukry - <0,1 g
Błonnik - 2,5 g
Białko - 1,2 g
Sól - 3,0 g


Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych i rybnych. Produkt może zawierać pestki lub fragmenty pestek.


bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
косточек в БИО-рассоле Зеленые оливки без 280 g
53,54zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-05-30
Rolnik сушеные томаты Rolnik сушеные томаты
в масле 280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-26
Devaldano маринованный Devaldano маринованный
гриб 280 g
41,32zł/kg

price: 11,57 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-04-30
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
в рассоле BIO без косточек черных оливок 280 g
53,54zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-08-30
Aarts Аартс Спаржа в Aarts Аартс Спаржа в
БИО рассоле 280 g
68,21zł/kg

price: 19,10 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-12-30
Devaldano Девальдано Devaldano Девальдано
Масло маринованное 280 g
33,21zł/kg

price: 9,30 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-11-30
Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
Мини орел Дом квашеной капусты 280 g
32,89zł/kg

price: 9,21 zł

PLN
1
25
expiry date 2028-06-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5