Bio Planet дрожжевые хлопья неактивным BIO

Bio Planet

Ekologiczne płatki drożdżowe nieaktywne to niezastąpiony składnik wielu dań wegetariańskich i wegańskich. Charakteryzują się delikatnym smakiem i zapachem. Poprawiają walory smakowe i odżywcze przygotowywanych posiłków. Mogą stanowić składnik sosów, pasztetów, past kanapkowych. Idealne jako dodatek do grillowanych i smażonych warzyw. Płatki nie są przeznaczone do wypieków.

Bio Planet дрожжевые хлопья неактивным BIOBio Planet дрожжевые хлопья неактивным BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

216,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667984

5907814667984

price: 21,63 zł

21.63 PLN 2027-06-30 NewCondition

drożdże*, mąka PSZENNA*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1434 kJ / 342 kcal
Tłuszcz - 6,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,3 g
Węglowodany - 32 g
w tym cukry - 3,0 g
Białko - 28 g
Sól - 1,0 g


Ekologiczne płatki drożdżowe nieaktywne to niezastąpiony składnik wielu dań wegetariańskich i wegańskich. Charakteryzują się delikatnym smakiem i zapachem. Poprawiają walory smakowe i odżywcze przygotowywanych posiłków. Mogą stanowić składnik sosów, pasztetów, past kanapkowych. Idealne jako dodatek do grillowanych i smażonych warzyw. Płatki nie są przeznaczone do wypieków.


Kupiec овсянка гора Kupiec овсянка гора
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Kupiec Овсяная каша Kupiec Овсяная каша
Merchant быстрого приготовления 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Lubella mlekołaki Lubella mlekołaki
ракушки зерновых шоколадные 250 g
23,96zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-08-30
Mlekołaki зерновые Mlekołaki зерновые
шоколадные шарики 250 g
27,36zł/kg

price: 6,84 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Mlekołaki Мед зерновых Mlekołaki Мед зерновых
expiry date 2027-08-30
Kupiec Нош каша с Kupiec Нош каша с
черносливом 50 g
54,20zł/kg

price: 2,71 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-08-30
Kupiec Нош каша с Kupiec Нош каша с
клубникой 50 g
54,20zł/kg

price: 2,71 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-06-30
Kupiec Нош Овсянка Kupiec Нош Овсянка
Клюква Малина 50 g
54,20zł/kg

price: 2,71 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
сушеный инжир 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
Planet BIO 100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
Бразильский Орех БИО 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
без глютена 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
безглютеновый кишмиш BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
басмати цельнозерновой рис 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5