Bioragnica Nouva без косточек черных оливок в рассоле BIO

bioragnica nouva

Czarne oliwki bez pestek w solance. Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych lub dań rybnych. Produkt pasteryzowany.

Bioragnica Nouva без косточек черных оливок в рассоле BIOBioragnica Nouva без косточек черных оливок в рассоле BIO
BIO
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2029-08-30

pojemność

cena za kilogram

53,54 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8029689004217

8029689004217

price: 14,99 zł

14.99 PLN 2029-08-30 NewCondition

Czarne oliwki*, woda, ocet winny*, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy (* składnik rolnictwa ekologicznego)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 927 kJ / 225 kcal
Tłuszcz: 23,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,6 g
Węglowodany: 1,4 g
w tym cukry:< 0,1 g
Białko: 0,9 g
Sól: 1,8 g


Czarne oliwki bez pestek w solance. Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych lub dań rybnych. Produkt pasteryzowany.


Rolnik сушеные томаты Rolnik сушеные томаты
в масле 280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-26
Devaldano маринованный Devaldano маринованный
гриб 280 g
41,32zł/kg

price: 11,57 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-04-30
bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
косточек в БИО-рассоле Зеленые оливки без 280 g
53,54zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-05-30
Aarts Аартс Спаржа в Aarts Аартс Спаржа в
БИО рассоле 280 g
68,21zł/kg

price: 19,10 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-12-30
Devaldano Девальдано Devaldano Девальдано
Масло маринованное 280 g
33,21zł/kg

price: 9,30 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-11-30
Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
Мини орел Дом квашеной капусты 280 g
32,89zł/kg

price: 9,21 zł

PLN
1
25
expiry date 2028-06-30
Bio Planet Помидоры Bio Bio Planet Помидоры Bio
Planet сушеные в масле BIO 280 g
67,82zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-07-01
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
BIO
Bioragnica Nouva приготовленные на гриле артишоки в масле BIO Bioragnica Nouva приготовленные на гриле артишоки в масле BIO
артишоки в масле BIO приготовленные на гриле 190 g
91,95zł/kg

price: 17,47 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-11-30
bioragnica nouva bioragnica nouva
expiry date
2029-05-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5