Батончик Bounty с кокосовой начинкой, покрытый шоколадом

Bounty
Батончик Bounty с кокосовой начинкой, покрытый шоколадом Батончик Bounty с кокосовой начинкой, покрытый шоколадом
masa netto

masa netto

57 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-14

pojemność

cena za kilogram

72,46 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000159557771

5000159557771

price: 4,13 zł

4.13 PLN 2027-02-14 NewCondition
cukier, wiórki kokosowe, syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, permeat serwatki (mleko), emulgatory (lecytyna sojowa, E471), tłuszcz mleczny, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), tłuszcz palmowy, sól, Czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza / 100 g
Wartość energetyczna2036 kJ
Wartość energetyczna487 kcal
Tłuszcz26 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (kwasy nasycone)21 g
Węglowodany60 g
w tym cukry48 g
Białko3.8 g
Sól0.26 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Ilość porcji w opakowaniu: 2
Rozmiar porcji: 28.5 g

Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Nadzienie kokosowe, Mleczna czekolada
brand:Bounty
Legally regulated product name:Czekolada mleczna (36 %) z nadzieniem z miękkiego kokosa (32 %).
Other information:(2 x 28.5 g e ) = 57 g
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Type of packaging:Torba
Producer's address:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0 801 10 63 63
Return address:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0 801 10 63 63
Pawełek ириски бар Pawełek ириски бар
expiry date 2027-02-26
Pawełek крем -бар Pawełek крем -бар
expiry date 2027-05-26
Grześki Разделите Grześki Разделите
- Какао шоколадный пластины без 6 26 g
47,69zł/kg

price: 1,24 zł

PLN
1
37
expiry date 2027-01-31
Grześki вафельные в Grześki вафельные в
шоколадной природного 36 g
52,22zł/kg

price: 1,88 zł

PLN
1
128
expiry date 2027-06-30
Prince Polo Prince Polo
Классические вафли Prince Polo 17 g
96,47zł/kg

price: 1,64 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-05-18
Jutrzenka | Семья Jutrzenka | Семья
арахиса вафли 180 g
23,39zł/kg

price: 4,21 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-08-30
Jutrzenka | Семья , Jutrzenka | Семья ,
сливки вафли 180 g
23,72zł/kg

price: 4,27 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5