Жевательная резинка Miradent Xylitol перечная мята


Opis:
Słodzona wyłącznie 100% ksylitolem, działanie hamujące powstawanie płytki nazębnej, zwiększa wydzielanie śliny, podnosi pH śliny, zamieniając je w zasadowe, dzialanie antypróchnicowe.

Skład:
Ksylitol, guma bazowa, naturalny smak, guma arabska.

Жевательная резинка Miradent Xylitol перечная мятаЖевательная резинка Miradent Xylitol перечная мята
masa netto

masa netto

30 szt.

data przydatności

expiry date:

2029-10-30

pojemność

cena za sztukę

0,47 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4250107600900

4250107600900

price: 13,99 zł

13.99 PLN 2029-10-30 NewCondition

Opis:
Słodzona wyłącznie 100% ksylitolem, działanie hamujące powstawanie płytki nazębnej, zwiększa wydzielanie śliny, podnosi pH śliny, zamieniając je w zasadowe, dzialanie antypróchnicowe.

Skład:
Ksylitol, guma bazowa, naturalny smak, guma arabska.


Miradent Жевательная Miradent Жевательная
ароматом зеленого чая резинка Miradent с ксилитом и 30 szt.

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-10-07
Miradent Жевательная Miradent Жевательная
вкусом корицы резинка Miradent с ксилитом, 30 szt.

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-30
Жевательная Жевательная
яблочным вкусом резинка Miradent с ксилитом, 30 szt.

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-12-30
Orbit жевательная Orbit жевательная
гранулы резинка Зеленая мята 14 g
179,29zł/kg

price: 2,51 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-04-05
Orbit Жевательная Orbit Жевательная
мяты синий резинка гранулы твердо 14 g
168,57zł/kg

price: 2,36 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-03-15
Mentos Мята ментос Mentos Мята ментос
expiry date
2029-05-30
Orbit Orbit Guma do żucia Orbit Orbit Guma do żucia
w drażetkach 14 g
177,86zł/kg

price: 2,49 zł

PLN
1
19
expiry date
2027-04-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5