Цикорий домашнее мороженое с ароматом ванили

Cykoria
55
Ok.Цикорий домашнее мороженое с ароматом ванили
59Цикорий домашнее мороженое с ароматом ванили
Цикорий домашнее мороженое с ароматом ванилиЦикорий домашнее мороженое с ароматом ванили
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

36,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288002718

5900288002718

price: 2,16 zł

buy 25 szt. for 2.13 zł/szt
2.16 PLN 2028-01-30 NewCondition
cukier, preparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), mleko w proszku odtłuszczone (zawiera laktozę), serwatka w proszku z mleka krowiego (zawiera laktozę), substancje zagęszczające: guma guar, karagen, sól, aromaty, ekstrakt wanilii 0,05 %, barwnik: karoteny
Wartości odżywcze (%)Wartosc odzywcza produktu po przyrządzeniu na 100 g
Wartość energetyczna627 kJ / 149 kcal
Tłuszcz5,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,1 g
Węglowodany20 g
w tym cukry19 g
Błonnik0 g
Białko4,4 g
Sól0,28 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
Wartość odżywcza podana dla produktu przyrządzonego z mlekiem 2 % tłuszczu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Deser w proszku na 200 ml mleka lub wody.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Lodów rozmrożonych nie wolno ponownie zamrażać.
Preparation and use:Sposób przyrządzania: 1. Zawartość torebki wsypać do 200 ml zimnego mleka lub wody i miksować około 3 minut. 2. Przygotowaną masę przełożyć do salaterek i zamrażać przez około 3 godziny. Lody można podawać z owocami, bakaliami, sosami deserowymi, likierem, czekoladą, Śnieżką naszej produkcji itp.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:17:21Ok.



Cykoria Cykoria Śnieżka Kremowa Cykoria Cykoria Śnieżka Kremowa
60 g
51,83zł/kg

price: 3,11 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-12-31
Cykoria Cykoria Śnieżka Cykoria Cykoria Śnieżka
expiry date 2028-01-30
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
вкусом крем домашнее мороженое со 60 g
36,00zł/kg

price: 2,16 zł

PLN
1
39
expiry date 2028-01-31
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
вкусом клубники домашнее мороженое со 60 g
36,00zł/kg

price: 2,16 zł

PLN
1
16
expiry date 2028-01-30
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
вкусом шоколада домашнее мороженое со 60 g
41,83zł/kg

price: 2,51 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-02-28
Cykoria Мороженое Cykoria Мороженое
карамельным вкусом цикорий с соленым 60 g
41,83zł/kg

price: 2,51 zł

PLN
1
41
expiry date 2027-03-30
Delecta снежок Delecta снежок
порошок оригинальный десерт 51 g
41,96zł/kg

price: 2,14 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
REDUCED PRICE -10%
Delecta Delecta Mix крем Delecta Delecta Mix крем
13 g
93,08zł/kg

price: 1,21 zł

PLN
1
27
expiry date 2026-12-30
Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
лимонная кислота 20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria свекольник Cykoria свекольник
быстрое 60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
приготовления Чизкейк быстрого 190 g
36,79zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5