Cukry Nyskie Печенье с какао Petit Beurre

Cukry Nyskie

Herbatniki laminowane, kakaowe

Cukry Nyskie Печенье с какао Petit BeurreCukry Nyskie Печенье с какао Petit Beurre
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

29,95 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901228010756

5901228010756

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-07-31 NewCondition

mąka pszenna,cukier,tłuszczroślinny(palmowy,rzepakowy),kakaooobniżonej
zawartości tłuszczu (2,8%),syrop cukru inwertowanego,serwatka zdemineralizowana
w proszku (zmleka), serwatka w proszku (zmleka), substancje spulchniające: węglany
amonu, węglany sodu, difosforany,pirosiarczynsodu; sól, emulgator: lecytyny (zsoi);
aromat


Wartość odżywcza w 100 g Porcja 5,4 g
(1 ciastko)
%*
(5,4 g)
Energia 1850 kJ/ 439 kcal 100 kJ / 24 kcal 1%

Tłuszcz
w tym:

-kwasy tłuszczowe
nasycone

13 g

4,6 g

0,7 g

0,2 g

1%

1%

Węglowodany
w tym:

-cukry

72 g

25 g

3,9 g

1,4 g

2%

2%

Białko 8,2 g 0,4 g 1%
Sól 0,88 g 0,05 g 1%

*RWS-Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie zawieraokoło38sugerowanychporcji.Porcja:1 ciastko (około 5,4 g)


Możliwa obecność:sezamu, jaj, orzeszków arachidowych i orzechów.


Herbatniki laminowane, kakaowe


Bahlsen Кракуски Bahlsen Кракуски
Десерт Печенье с сахаром 200 g
26,50zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-04-25
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Cukry Nyskie Cukry Nyskie
Beurre Цельнозерновое печенье Petit 200 g
29,95zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-18
Apetitki Закуски Petit Apetitki Закуски Petit
Beurre Печенье с какао 200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-09-10
Apetitki Закуски Petit Apetitki Закуски Petit
Beurre Печенье черное 200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-30
Apetitki Закуски Petit Apetitki Закуски Petit
Beurre Печенье сдобное 200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-08-19
dr Gerard Доктор dr Gerard Доктор
Black&White Джерард Принципалки 200 g
36,70zł/kg

price: 7,34 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-12-17
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Cukry Nyskie Сахарное Cukry Nyskie Сахарное
ванильное печенье Nyskie FIT&FREE 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Biscuits Cukry Nyskie Cukry Nyskie Biscuits
Regional Dessert шоколад 180 g
31,67zł/kg

price: 5,70 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5