Cukry Nyskie Цельнозерновое печенье Petit Beurre

Cukry Nyskie
55
Ok.Cukry Nyskie Цельнозерновое печенье Petit Beurre
54Cukry Nyskie Цельнозерновое печенье Petit Beurre

Herbatniki laminowane,z mąką pełnoziarnistą
Źródło błonnika pokarmowego

Cukry Nyskie Цельнозерновое печенье Petit BeurreCukry Nyskie Цельнозерновое печенье Petit Beurre
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-18

pojemność

cena za kilogram

29,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901228011302

5901228011302

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-02-18 NewCondition
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Cukry Nyskie Cukry Nyskie
Beurre Цельнозерновое печенье Petit 200 g
31,45zł/kg

price: 6,29 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-07-31

mąka pszennapełnoziarnista (36%), mąkapszenna, cukier, tłuszcz roślinny(palmowy
i rzepakowy), syrop cukru inwertowanego, serwatka zdemineralizowana w proszku (z
mleka), serwatka wproszku(zmleka),substancje spulchniające: węglany amonu, węglany
sodu, difosforany,pirosiarczynsodu; emulgator: lecytyny (zsoi);sól, syrop maltozowy,
aromat.


Wartość odżywcza w 100 g Porcja 5,4 g
(1 ciastko)
%*
(5,4 g)
Energia 1850 kJ / 440 kcal 100 kJ / 24 kcal 1%

Tłuszcz
w tym:

-kwasy tłuszczowe
nasycone

13 g

6 g

0,7 g

0,3 g

1%

2%

Węglowodany
w tym:

-cukry

69 g

25 g

3,7 g

1,4 g

1%

2%

Błonnik pokarmowy 5,4 g 0,3 g -
Białko 9,5 g 0,5 g 1%
Sól 1,3 g 0,07 g 1%

*RWS-Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie zawieraokoło38sugerowanychporcji.Porcja:1 ciastko (ok. 5,4 g)


Możliwa obecność:sezamu, jaj, orzeszków arachidowych i orzechów.


Herbatniki laminowane,z mąką pełnoziarnistą
Źródło błonnika pokarmowego


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2025-11-30 16:00:54Ok.



Bahlsen Кракуски Bahlsen Кракуски
Десерт Печенье с сахаром 200 g
26,50zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-04-25
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Cukry Nyskie Cukry Nyskie
Печенье с какао Petit Beurre 200 g
29,95zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-07-31
Apetitki Закуски Petit Apetitki Закуски Petit
Beurre Печенье с какао 200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-09-10
Apetitki Закуски Petit Apetitki Закуски Petit
Beurre Печенье черное 200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-30
Apetitki Закуски Petit Apetitki Закуски Petit
Beurre Печенье сдобное 200 g
24,25zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-08-19
dr Gerard Доктор dr Gerard Доктор
Black&White Джерард Принципалки 200 g
36,70zł/kg

price: 7,34 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-12-17
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
Cukry Nyskie Сахарное Cukry Nyskie Сахарное
ванильное печенье Nyskie FIT&FREE 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Biscuits Cukry Nyskie Cukry Nyskie Biscuits
Regional Dessert шоколад 180 g
31,67zł/kg

price: 5,70 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5