Макароны Чанецкого, 5 яиц.

Czaniecki
51Макароны Чанецкого, 5 яиц.
Макароны Чанецкого, 5 яиц. Макароны Чанецкого, 5 яиц.
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2031-02-20

pojemność

cena za kilogram

21,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902020572039

5902020572039

price: 5,26 zł

5.26 PLN 2031-02-20 NewCondition
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry2,9 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
czas gotowania 6 min
brand:Czaniecki
About the brand:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Legally regulated product name:Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy.
Storage:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    price: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date 2031-04-30
    Lubella Яичная лапша Lubella Яичная лапша
    brothy Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-10-21
    Lubella Любелла Lubella Любелла
    Домашнее Яйцо Страна 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
    макаронные бусины 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-07-30
    Lubella Лубелла Яйцо Lubella Лубелла Яйцо
    Паста Звезды 250 g
    17,00zł/kg

    price: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Любелла Lubella Любелла
    Яичная лапша Рис 250 g
    16,76zł/kg

    price: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-06-30
    Goliard Паста Голиард Goliard Паста Голиард
    100% твердых сортов пшеницы Нитки Бульон 3-яичный Ролл 250 g
    17,40zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2028-04-30
    Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
    лента Чанецкого 5 яиц, свернутая 500 g
    20,72zł/kg

    price: 10,36 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2031-06-30
    Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
    Чанецкого 5 яиц гнездо 1 500 g
    20,86zł/kg

    price: 10,43 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2031-04-30
    Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
    накрученная нить Чанецкого 5 яиц, 500 g
    20,68zł/kg

    price: 10,34 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date
    2031-07-30
    Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
    накрученная нить Чанецкого 5 яиц, 500 g
    20,60zł/kg

    price: 10,30 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2031-05-30
    Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
    Чанецкого 5 яичное гнездо 2 500 g
    20,96zł/kg

    price: 10,48 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2031-06-30
    Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
    риса Чанецкого 5 яиц в форме 250 g
    21,16zł/kg

    price: 5,29 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2031-02-28
    Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
    бантик Чанецкого, 5 яиц, маленький 250 g
    21,44zł/kg

    price: 5,36 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2030-12-30
    Czaniecki Макароны Czaniecki Макароны
    5 яиц Чанецкого с буравчиками из 250 g
    21,04zł/kg

    price: 5,26 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2031-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5