Изысканные Шампанское Малина

Delicje

Delicje Szampańskie moja chwila przyjemności

Delicje Szampańskie Malinowe 294g to idealne połączenie najwyższej jakości składników, soczystej galaretki o smaku malinowym, prawdziwej, kruchej czekolady i delikatnego, puszystego biszkoptu.

Изысканные Шампанское МалинаИзысканные Шампанское Малина
masa netto

masa netto

294 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-24

pojemność

cena za kilogram

34,73 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747318130

5906747318130

price: 10,21 zł

10.21 PLN 2027-01-24 NewCondition

Delicje Szampańskie moja chwila przyjemności

Delicje Szampańskie Malinowe 294g to idealne połączenie najwyższej jakości składników, soczystej galaretki o smaku malinowym, prawdziwej, kruchej czekolady i delikatnego, puszystego biszkoptu.


Delicje Изысканные Delicje Изысканные
Шампанское Оранжевый 294 g
36,63zł/kg

price: 10,77 zł

PLN
1
18
expiry date 2026-12-26
Delicje Изысканные Delicje Изысканные
Шампанское Черри 294 g
35,37zł/kg

price: 10,40 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-01-26
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
San Łakotki торт десерт San Łakotki торт десерт
с сахаром 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Cukry Nyskie Сахарное Cukry Nyskie Сахарное
ванильное печенье Nyskie FIT&FREE 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Wedel лакомство Wedel лакомство
шампанское малины 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-18
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5