Dawtona томат

Dawtona
55
bardzo dobry produktDawtona томат
45Dawtona томат
Ten koncentrat powstał z 5 pomidorów.
Dawtona томатDawtona томат
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-08

pojemność

cena za kilogram

34,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001245

5901713001245

price: 2,76 zł

2.76 PLN 2028-05-08 NewCondition
Dawtona Dawtona томат Dawtona Dawtona томат
80 g
34,88zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-08-10
Zawartość ekstraktu: 28-30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna449 kJ / 106 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany19 g
w tym cukry16 g
Błonnik3,9 g
Białko4,3 g
Sól0,05 g

Ten koncentrat powstał z 5 pomidorów.
brand:Dawtona
About the brand:Dawtona Rodzinna firma
Legally regulated product name:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
Return address:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Jola , 2018-02-26 11:58:37bardzo dobry produkt



Jamar Томатная паста Jamar Томатная паста
Джамар 80 g
37,38zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
13
expiry date
2028-01-31
Rolnik Томатный Rolnik Томатный
концентрат 200 g
21,60zł/kg

price: 4,32 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-08-27
Włocławek Влоцлавек Włocławek Влоцлавек
Томатная паста 30% 190 g
27,11zł/kg

price: 5,15 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-05-30
Alce Nero Томатный Alce Nero Томатный
концентрат Alce Nero 28% БИО 130 g
82,38zł/kg

price: 10,71 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-10-14
Bio Food Концентрат Bio Food Концентрат
томатов Bio Food 30% 200 g
66,45zł/kg

price: 13,29 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-28
Jamar Томатная паста Jamar Томатная паста
Джамар 180 g
20,50zł/kg

price: 3,69 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-05-31
Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
pomidorowy 190 ml
16,84zł/l

price: 3,20 zł

PLN
1
14
expiry date 2028-05-21
Krakus красный борщ Krakus красный борщ
концентрат 300 ml
24,67zł/l

price: 7,40 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-10-30
Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Dawtona Dawtona
сладкая консервированная кукуруза 400 g
13,00zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-10-08
Dawtona красная Dawtona красная
фасоль консервированная 400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-05-04
Dawtona нарезанные Dawtona нарезанные
помидоры консервированные 400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-10-04
Dawtona целые Dawtona целые
помидоры консервированные 400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Dawtona белая фасоль Dawtona белая фасоль
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
Dawtona мусс помидора Dawtona мусс помидора
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-08-28
Dawtona Dow TONE Dawtona Dow TONE
консервированный горошек 400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5