Консервированные помидоры Доутон с зеленью

Dawtona
33Консервированные помидоры Доутон с зеленью
Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Gdy nadchodzi czas zbiorów nasze pomidory prosto z pola trafiają do puszek, dlatego zamykamy w nich to, co najlepsze. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Консервированные помидоры Доутон с зеленью Консервированные помидоры Доутон с зеленью
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-19

pojemność

cena za kilogram

13,70 zł / kg

ocena

ranking

3.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713000248

5901713000248

price: 5,48 zł

5.48 PLN 2027-09-19 NewCondition
pomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, bazylia (0,4 %), oregano (0,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna108 kJ / 26 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany4,1 g
w tym cukry4,1 g
Błonnik1,1 g
Białko1,3 g
Sól0,40 g

Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Gdy nadchodzi czas zbiorów nasze pomidory prosto z pola trafiają do puszek, dlatego zamykamy w nich to, co najlepsze. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Features:12h - prosto z pola do puszki
Safety warning:Pomimo zachowania najwyższej staranności produkt może zawierać skórki i ich fragmenty.
brand:Dawtona
About the brand:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Legally regulated product name:Pomidory krojone obrane z bazylią i oregano. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w opakowaniu niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Type of packaging:Puszka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 3 ocen.




    Dawtona нарезанные Dawtona нарезанные
    помидоры консервированные 400 g
    13,05zł/kg

    price: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-10-04
    Dawtona целые Dawtona целые
    помидоры консервированные 400 g
    13,70zł/kg

    price: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-09-24
    Alce Nero Помидоры Alce Alce Nero Помидоры Alce
    Nero pelati БИО банка без кожицы 400 g
    22,85zł/kg

    price: 9,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    кожицы BIO Нарезанные помидоры без 400 g
    20,75zł/kg

    price: 8,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-12-31
    Rolnik помидоры Rolnik помидоры
    собственном соку 400 g
    10,28zł/kg

    price: 4,11 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-12-30
    Podravka нарезанные Podravka нарезанные
    помидоры классическая 400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2028-10-04
    Podravka Подравка Podravka Подравка
    томатов целиком. 400 g
    12,48zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2028-09-21
    Dawtona Dawtona Dawtona Dawtona
    консервную банку с чесноком нарезанные помидоры в 400 g
    12,50zł/kg

    price: 5 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-09-26
    Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
    510 g
    11,51zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-17
    Dawtona Dawtona
    сладкая консервированная кукуруза 400 g
    13,00zł/kg

    price: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-10-08
    Dawtona красная Dawtona красная
    фасоль консервированная 400 g
    13,65zł/kg

    price: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2029-05-04
    Dawtona белая фасоль Dawtona белая фасоль
    400 g
    13,68zł/kg

    price: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-03-20
    Dawtona мусс помидора Dawtona мусс помидора
    500 g
    11,04zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-28
    Dawtona Dow TONE Dawtona Dow TONE
    консервированный горошек 400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-23
    Dawtona Dawtona черные Dawtona Dawtona черные
    бобы 400 g
    13,68zł/kg

    price: 5,47 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2029-04-28
    Dawtona Dawtona морковь и Dawtona Dawtona морковь и
    горох 510 g
    12,86zł/kg

    price: 6,56 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-07-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5