Delecta

Barszcz biały marki Delecta to gotowa mieszanka, dzięki której z łatwością przygotujesz tradycyjną polską zupę, która gości na stołach zarówno na co dzień, jak i od święta. To potrawa, którą często gotuje się również na święta Wielkanocne, na uroczyste niedzielne śniadanie. Często podaje się ją z jajkiem, kiełbasą, boczkiem. Z barszczem białym w proszku marki Delecta przygotujesz bazę do tej zupy w kilka chwil. Wystarczy, że wymieszasz 750 ml zimnej wody z zawartością torebki i doprowadzisz do wrzenia. Następnie gotuj wywar przez 3 minuty, mieszając go co jakiś czas. Gotowa mieszanka na zupę to świetny sposób, by zaoszczędzić czas poświęcany na gotowanie. Po zagotowaniu zupy możesz dodać do niej swoje ulubione dodatki takie jak jajka, kiełbasę, wędzony boczek. Nie musisz martwić się o przyprawianie, ponieważ zupa marki Delecta została urozmaicona i wzbogacona o bukiet przypraw takich jak: wędzona sól i zioła. Dzięki temu za każdym razem możesz przygotować bogatą w smak i aromat zupę dla siebie i Twoich bliskich.

masa netto

masa netto

42 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

60,24 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983009814

5900983009814

price: 2,53 zł

2.53 PLN 2027-03-30 NewCondition

mąka pszenna 43%, mleko odtłuszczone w proszku, sól, skrobia ziemniaczana, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; warzywa suszone 4,5 % (czosnek 1,6%, marchew 1,5%, cebula 1,4%); wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; zioła, aromat, wędzona maltodekstryna, wędzona sól, przyprawy.


Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu/ Nutrition information after preparation Na 100 ml Na porcję 250 ml %RWS* na porcję 250 ml Wartość energetyczna/ Energy 65 kJ 15 kcal 164 kJ 39 kcal 2% Tłuszcz/ Fat w tym kwasy tłuszczowe nasycone/ of which saturates 0,1 g 0 g 0,1 g 0,1 g 0% 0% Węglowodany/ Carbohydrates w tym cukry/ of which sugars 3,1 g 0,8 g 7,6 g 2,1 g 3% 2% Białko/ Protein 0,6 g 1,6 g 3% Sól/Salt 0,91 g 2,27 g 38% * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400kJ/ 2000 kcal)/ Alergeny: Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, jaja, soję, orzechy, orzeszki ziemne i nasiona sezamu./


Barszcz biały marki Delecta to gotowa mieszanka, dzięki której z łatwością przygotujesz tradycyjną polską zupę, która gości na stołach zarówno na co dzień, jak i od święta. To potrawa, którą często gotuje się również na święta Wielkanocne, na uroczyste niedzielne śniadanie. Często podaje się ją z jajkiem, kiełbasą, boczkiem. Z barszczem białym w proszku marki Delecta przygotujesz bazę do tej zupy w kilka chwil. Wystarczy, że wymieszasz 750 ml zimnej wody z zawartością torebki i doprowadzisz do wrzenia. Następnie gotuj wywar przez 3 minuty, mieszając go co jakiś czas. Gotowa mieszanka na zupę to świetny sposób, by zaoszczędzić czas poświęcany na gotowanie. Po zagotowaniu zupy możesz dodać do niej swoje ulubione dodatki takie jak jajka, kiełbasę, wędzony boczek. Nie musisz martwić się o przyprawianie, ponieważ zupa marki Delecta została urozmaicona i wzbogacona o bukiet przypraw takich jak: wędzona sól i zioła. Dzięki temu za każdym razem możesz przygotować bogatą w smak i aromat zupę dla siebie i Twoich bliskich.


Winiary Winiary Идея для Winiary Winiary Идея для
подвернется гуляша из того, что 42 g
103,10zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-06-30
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
красного борща кружка порошкового 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
с гренками. кружка сухого кислого супа 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Knorr чашка горячего Knorr чашка горячего
с гренками супа пудрой Гороховый суп 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-02-28
Knorr Knorr Горячая Knorr Knorr Горячая
томатного супа с лапшой чашка порошкообразного 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-05-30
Vifon суп быстрого Vifon суп быстрого
куриного золотой мягкий приготовления порошок 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-30
Knorr nudle суп порошок Knorr nudle суп порошок
сыр с травами 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-05-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт с chocoloate вкус 670 g
13,42zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт Йогурт 640 g
13,89zł/kg

price: 8,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-09-30
Delecta Kujawianka кофе Delecta Kujawianka кофе
заменить 500 g
12,76zł/kg

price: 6,38 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
торт дрожжей 600. g
15,57zł/kg

price: 9,34 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Delecta Оригинальный Delecta Оригинальный
Delecta Cream Karpatka 250 g
19,56zł/kg

price: 4,89 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-05-30
Delecta большой лист Delecta большой лист
expiry date 2027-06-30
Delecta снежок Delecta снежок
порошок оригинальный десерт 51 g
41,96zł/kg

price: 2,14 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Delecta кексы с Delecta кексы с
стружкой начинкой из шоколадной 280 g
29,79zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5