Печенье Dr. Gerard с какао-глазурью, посыпанное кокосовой стружкой

dr Gerard
Печенье Dr. Gerard с какао-глазурью, посыпанное кокосовой стружкойПеченье Dr. Gerard с какао-глазурью, посыпанное кокосовой стружкой
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-05

pojemność

cena za kilogram

39,06 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471408685

5907471408685

price: 6,25 zł

6.25 PLN 2027-07-05 NewCondition

mąka pszenna, polewa kakaowa 22% [cukier, tłuszcz roślinny całkowicie utwardzony (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator: E492; emulgator: lecytyny; aromaty], tłuszcz roślinny (palmowy), wiórki kokosowe, cukier, serwatka w proszku (z mleka), glukoza, syrop cukru inwertowanego, pasteryzowana masa jajowa, substancje spulchniające: E500, E503, emulgator: lecytyny, sól, aromat


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 2047 kJ / 490 kcal
Tłuszcz 27 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 20 g
Węglowodany 54 g
- w tym cukry 24 g
Białko 6,5 g
Sól 0,35 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
dr Gerard
Legally regulated product name:Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 9%.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska
Return address:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
San Łakotki торт десерт San Łakotki торт десерт
с сахаром 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Cukry Nyskie Сахарное Cukry Nyskie Сахарное
ванильное печенье Nyskie FIT&FREE 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Wedel лакомство Wedel лакомство
шампанское малины 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-18
Wedel Шампанское Wedel Шампанское
лакомство вишня 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-07
dr Gerard Шоколадное dr Gerard Шоколадное
шоколадным кремом печенье Dr. Gerard Magic Duet с 185 g
30,27zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-03-08
dr Gerard Доктор dr Gerard Доктор
кокосовые вафли со сливками Джерард Принципал 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-19
dr Gerard Доктор dr Gerard Доктор
Black&White Джерард Принципалки 200 g
36,70zł/kg

price: 7,34 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-12-17
dr Gerard Палочки Dr. dr Gerard Палочки Dr.
Gerard Cream со вкусом абрикоса 170 g
37,12zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-04-01
dr Gerard dr Gerard Mafijne Black dr Gerard dr Gerard Mafijne Black
Herbatniki 216 g
29,35zł/kg

price: 6,34 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-06-29
dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo
Herbatniki 216 g
25,97zł/kg

price: 5,61 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-04-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5