Масло сладкосливочное Dziugas 82% жирности

Dziugas
32Масло сладкосливочное Dziugas 82% жирности
Масло сладкосливочное Dziugas 82% жирностиМасло сладкосливочное Dziugas 82% жирности
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-07

pojemność

cena za kilogram

36,70 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4770299399708

4770299399708

price: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-12-07 NewCondition
Dziugas Масло Dziugas Масло
жирности сладкосливочное Dziugas 82% 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-13
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Jagr дополнительная Jagr дополнительная
    масло из Варлюбе 200 g
    34,95zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-08
    Łaciate Масло Łaciate Масло
    сливочное 83% жирности 200 g
    37,15zł/kg

    price: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2026-11-24
    Kerry Gold Kerry Gold
    масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
    56,10zł/kg

    price: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2026-12-22
    Piątnica Сливочное Piątnica Сливочное
    масло Piątnica Country 83% 200 g
    37,45zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date 2026-12-13
    Kerry Gold Kerry Gold
    соленое масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
    56,10zł/kg

    price: 11,22 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2026-12-22
    Mlekpol Rolmlecz Mlekpol Rolmlecz
    по-деревенски 83% Сливочное масло экстра 200 g
    37,45zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-31
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    жирности молоко Масло топленое 99,9% 200 g
    59,95zł/kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-21
    Dziugas Dziugas - сычужный Dziugas Dziugas - сычужный
    созрел трудно тертый сыр 100 g
    91,80zł/kg

    price: 9,18 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5