Млековита Масло топленое 99,9% жирности молоко

Mlekovita
43Млековита Масло топленое 99,9% жирности молоко
Млековита Масло топленое 99,9% жирности молокоМлековита Масло топленое 99,9% жирности молоко
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-21

pojemność

cena za kilogram

59,95 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512981161

5900512981161

price: 11,99 zł

11.99 PLN 2027-01-21 NewCondition
Zawartość tłuszczu mlecznego 99,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 3696 kJ / 899 kcal
Tłuszcz 99,9 g
w tym kwasy nasycone 65,0 g
Węglowodany <0,1 g
w tym cukry 0,1 g
Białko <0,1 g
Sól 0,0 g

do smażenia, do pieczenia, do zup i sosów, polecane do: warzyw, ciast, jajecznicy, mięs, ryb
brand:Mlekovita
Legally regulated product name:Masło klarowane* Bezwodny tłuszcz mleczny *Nazwa zwyczajowa bezwodnego tłuszczu mlecznego.
Storage:Przechowywać w temperaturze od 0°C do 10°C.
Type of packaging:Owijka
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Sobik Собик топленое Sobik Собик топленое
    масло 200 g
    49,95zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-06-20
    Jagr дополнительная Jagr дополнительная
    масло из Варлюбе 200 g
    34,95zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-08
    Łaciate Масло Łaciate Масло
    сливочное 83% жирности 200 g
    37,15zł/kg

    price: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2026-11-24
    Kerry Gold Kerry Gold
    масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
    56,10zł/kg

    price: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2026-12-22
    Piątnica Сливочное Piątnica Сливочное
    масло Piątnica Country 83% 200 g
    37,45zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date 2026-12-13
    Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
    Органическое масло 82% БИО 200 g
    46,25zł/kg

    price: 9,25 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-22
    Kerry Gold Kerry Gold
    соленое масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
    56,10zł/kg

    price: 11,22 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2026-12-22
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    жир 99,8% Масло топленое, молочный 250 g
    60,88zł/kg

    price: 15,22 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-21
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5