Mlekovita Органическое масло 82% БИО

Mlekovita
52Mlekovita Органическое масло 82% БИО
Mlekovita Органическое масло 82% БИОMlekovita Органическое масло 82% БИО
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

46,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512984049

5900512984049

price: 9,25 zł

9.25 PLN 2026-10-22 NewCondition

Śmietanka pasteryzowana,Zawartość tłuszczu 82%


Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 3068 kJ/ 746 kcal
Tłuszcz 82 g
w tym kwasy nasycone 54 g
Węglowodany 1,0 g
w tym cukry 1,0 g
Białko 1,0 g
Sól 0,02 g
Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Legally regulated product name:Masło ekstra ekologiczne BIO.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +10°C.
Type of packaging:Owijka
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Zakład w Trzebownisku
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Jagr дополнительная Jagr дополнительная
    масло из Варлюбе 200 g
    34,95zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-08
    Łaciate Масло Łaciate Масло
    сливочное 83% жирности 200 g
    37,15zł/kg

    price: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2026-11-24
    Kerry Gold Kerry Gold
    масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
    56,10zł/kg

    price: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2026-12-22
    Piątnica Сливочное Piątnica Сливочное
    масло Piątnica Country 83% 200 g
    37,45zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date 2026-12-13
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    жирности молоко Масло топленое 99,9% 200 g
    59,95zł/kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-21
    Sobik Собик топленое Sobik Собик топленое
    масло 200 g
    49,95zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-06-20
    Kerry Gold Kerry Gold
    соленое масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
    56,10zł/kg

    price: 11,22 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2026-12-22
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-02-10
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita
    ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
    24,00zł/kg

    price: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-15
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
    11,65zł/l

    price: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2027-02-03
    Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
    ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
    11,60zł/l

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-20
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
    26,63zł/kg

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5