Собик топленое масло

Sobik
51Собик топленое масло
Собик топленое маслоСобик топленое масло
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-20

pojemność

cena za kilogram

49,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907809371063

5907809371063

price: 9,99 zł

buy 8 szt. for 9.84 zł/szt
9.99 PLN 2027-06-20 NewCondition
Zawartość tłuszczu mlecznego 99,8 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna kJ (kcal)3693 (898)
Tłuszcz (g)99,8
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)68,7
Węglowodany (g)<0,1
w tym cukry (g)<0,2
Białko (g)<0,3
Sól (g)<0,02

99,8 % tłuszcz mleczny, Doceń polskie - Top Produkt
brand:Sobik
About the brand:Sobik Gwarancja Jakosci
Legally regulated product name:Masło klarowane (bezwodny tłuszcz mleczny).
Storage:Przechowywać poniżej 10°C. Chronić przed światłem.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    жирности молоко Масло топленое 99,9% 200 g
    59,95zł/kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-01-21
    Jagr дополнительная Jagr дополнительная
    масло из Варлюбе 200 g
    34,95zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-08
    Łaciate Масло Łaciate Масло
    сливочное 83% жирности 200 g
    37,15zł/kg

    price: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2026-11-24
    Kerry Gold Kerry Gold
    масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
    56,10zł/kg

    price: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2026-12-22
    Piątnica Сливочное Piątnica Сливочное
    масло Piątnica Country 83% 200 g
    37,45zł/kg

    price: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date 2026-12-13
    Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
    Органическое масло 82% БИО 200 g
    46,25zł/kg

    price: 9,25 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-22
    Kerry Gold Kerry Gold
    соленое масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
    56,10zł/kg

    price: 11,22 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2026-12-22
    Sobik Собик Баттер Sobik Собик Баттер
    экстра брусок 300 g
    44,83zł/kg

    price: 13,45 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2026-10-23
    Sobik Собик Оселечка Sobik Собик Оселечка
    Гурская Мини-масло 100 g
    50,00zł/kg

    price: 5 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-23
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5