Firma Sobik powstała na początku lat dziewięćdziesiątych w Skoczowie – miejscowości, w której po dziś dzień znajduje się jeden z jej zakładów produkcyjnych.Z biegiem lat oferta firmy była stopniowo rozszerzana, a na rynku pojawił się jeden z jej flagowych produktów – masło osełkowe w różnych gramaturach. Zostało ono bardzo dobrze przyjęte przez konsumentów, stając się rozpoznawalną marką, tworzącą nową kategorię wyrobów nabiałowych – maseł osełkowych.Kupuj produkty Sobik w naszym sklepie internetowym.W naszym sklepie internetowym zakupy są bezpieczne, a na stronie można sprawdzić terminy przydatności produktów. Oszczędzaj czas i pieniądze kupując przez internet.

 
5907809372534 5907809372534 Sobik
Sobik Собик Оселечка Sobik Собик Оселечка
Гурская Мини-масло 100 g
50,00zł/kg

price: 5 zł

PLN
1
6
Sobik Собик Оселечка
5 5
5 18 Sobik Собик Оселечка
expiry date 2026-10-23
5907809372329 5907809372329 Sobik
Sobik Собик Баттер Sobik Собик Баттер
экстра брусок 300 g
44,83zł/kg

price: 13,45 zł

PLN
1
12
Sobik Собик Баттер
5 5
5 2 Sobik Собик Баттер
expiry date 2026-10-23
5907809371063 5907809371063 Sobik
Sobik Собик топленое Sobik Собик топленое
масло 200 g
49,95zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
10
Sobik Собик топленое
5 5
5 1 Sobik Собик топленое
expiry date 2027-06-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5