Молоко Млековита ультрапастеризованное со вкусом клубники

Mlekovita
55
Polecam Молоко Млековита ультрапастеризованное со вкусом клубники
51Молоко Млековита ультрапастеризованное со вкусом клубники
Молоко Млековита ультрапастеризованное со вкусом клубникиМолоко Млековита ультрапастеризованное со вкусом клубники
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2027-03-15

pojemność

cena za litr

11,60 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512300498

5900512300498

price: 2,32 zł

2.32 PLN 2027-03-15 NewCondition
Mleko, cukier, naturalny aromat truskawkowy z innymi naturalnymi aromatami, barwnik: karoteny.
Mlekovita
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2026-09-21 15:23:44Polecam



Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Łaciate УВТ Łaciate УВТ
молоко шоколадное пятнистое 200 ml
12,10zł/l

price: 2,42 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-03-07
Łaciate Łaciate mleko o smaku Łaciate Łaciate mleko o smaku
200 ml
11,80zł/l

price: 2,36 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-01-11
Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5% Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5%
200 ml
9,35zł/l

price: 1,87 zł

PLN
1
27
expiry date
2027-03-10
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,0% 1 litr

price: 5,14 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-05-31
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Mlekovita Mlekovita Сухое Mlekovita Mlekovita Сухое
цельное молоко Класс I 400 г 400 g
42,48zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-10
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
жирности, пастеризованное свежее польское Mlekovita, 3,2% 1 litr

price: 6,16 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-21
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
нарезанный Сыр желтый Сокол 150 g
45,20zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-12-18
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5