Молоко с пятнами UHT 0,0%

Łaciate
56Молоко с пятнами UHT 0,0%
Молоко с пятнами UHT 0,0%Молоко с пятнами UHT 0,0%
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2027-05-31

pojemność

cena za litr

5,14 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820000219

5900820000219

price: 5,14 zł

buy 12 szt. for 5.06 zł/szt
5.14 PLN 2027-05-31 NewCondition
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,0% 1 litr

price: 5,19 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-06-30
zawartość tłuszczu 0 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna141 kJ/33 kcal
tłuszcz w tym:0 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany w tym:5,0 g
- cukry5,0 g
białko3,3 g
sól0,10 g
wapń120 mg (15 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

natura w każdej kropli, polskie z natury, wyprodukowano bez stosowania GMO
brand:Łaciate
About the brand:Łaciate - samo mleko
Legally regulated product name:Mleko UHT zawartość tłuszczu 0 %.
Other information:
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
    пятнами UHT 0,5% 1 litr

    price: 5,13 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-05-14
    Łaciate Пятнистое Łaciate Пятнистое
    молоко 2% UHT 1 litr

    price: 4,61 zł

    PLN
    1
    119
    expiry date 2027-08-12
    Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
    пятнами UHT 3,2% 1 litr

    price: 4,64 zł

    PLN
    1
    84
    expiry date 2027-08-19
    Łaciate УВТ-молоко 3,8 % Łaciate УВТ-молоко 3,8 %
    жирности младший 1 litr
    5,00zł/l

    price: 5 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-08-05
    Zambrowski УВТ-молоко Zambrowski УВТ-молоко
    1,5% 1 litr

    price: 4,20 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2027-02-12
    Łowicz Łowicz Lowicz Łowicz Łowicz Lowicz
    молоко 3,2% Ультрапастеризованное 1 litr

    price: 4,32 zł

    PLN
    1
    207
    expiry date 2027-03-12
    Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
    пятнами UHT 3,2% 500 ml
    5,40zł/l

    price: 2,70 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2027-02-14
    Łaciate Масло Łaciate Масло
    сливочное 83% жирности 200 g
    37,15zł/kg

    price: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2026-11-24
    Łaciate сухое молоко Łaciate сухое молоко
    26,5% 500 g
    38,22zł/kg

    price: 19,11 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-02-21
    Łaciate УВТ-молоко Łaciate УВТ-молоко
    пастеризованное бутылка 2 % жирности 1 litr

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-24
    Łaciate Свежее молоко Łaciate Свежее молоко
    с пятнами 3,2% 1 litr

    price: 5,21 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2026-10-24
    Łaciate Пинто Łaciate Пинто
    кокосовых ананас питьевой йогурт лактозы 250 ml
    13,76zł/l

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-26
    Łaciate УВТ Łaciate УВТ
    молоко шоколадное пятнистое 200 ml
    12,10zł/l

    price: 2,42 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-03-07
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5