Молоко с пятнами UHT 3,2%

Łaciate
55
wygodna ilość, mniej zmarnowanego mlekaМолоко с пятнами UHT 3,2%
55
okМолоко с пятнами UHT 3,2%
55
Taniej niż w supermarkecie :)Молоко с пятнами UHT 3,2%
417Молоко с пятнами UHT 3,2%
Polskie z natury
Молоко с пятнами UHT 3,2%Молоко с пятнами UHT 3,2%
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-02-14

pojemność

cena za litr

5,40 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820000066

5900820000066

price: 2,70 zł

buy 8 szt. for 2.66 zł/szt
2.70 PLN 2027-02-14 NewCondition
zawartość tłuszczu 3,2 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna253 kJ / 60 kcal
tłuszcz3,2 g
w tym:
- kwasy tłuszczowe nasycone2,0 g
węglowodany4,7 g
w tym:
- cukry4,7 g
białko3,2 g
sól0,10 g
wapń120 mg (15 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal)
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu

Polskie z natury
Features:natura w każdej kropli, samo mleko
brand:Łaciate
Legally regulated product name:Mleko UHT zawartość tłuszczu 3,2 %.
Other information:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC Tetra Pak chroni to co dobre
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.

  • Jola , 2021-02-18 18:59:40wygodna ilość, mniej zmarnowanego mleka
  • 2017-11-07 09:08:01ok
  • Piotr , 2015-09-11 20:42:05Taniej niż w supermarkecie :)



Danmis Danmis козье Danmis Danmis козье
молоко стерилизованное 500 ml
17,14zł/l

price: 8,57 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-11
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,0% 1 litr

price: 5,14 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-05-31
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 0,5% 1 litr

price: 5,13 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-05-14
Łaciate Пятнистое Łaciate Пятнистое
молоко 2% UHT 1 litr

price: 4,61 zł

PLN
1
119
expiry date 2027-08-12
Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
пятнами UHT 3,2% 1 litr

price: 4,64 zł

PLN
1
84
expiry date 2027-08-19
Łaciate УВТ-молоко 3,8 % Łaciate УВТ-молоко 3,8 %
жирности младший 1 litr
5,00zł/l

price: 5 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-08-05
Łaciate Пятнистое Łaciate Пятнистое
UHT-молоко 3,2% без лактозы 1 litr

price: 6,15 zł

PLN
1
118
expiry date 2027-02-18
Łaciate Масло Łaciate Масло
сливочное 83% жирности 200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Łaciate сухое молоко Łaciate сухое молоко
26,5% 500 g
38,22zł/kg

price: 19,11 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-02-21
Łaciate УВТ-молоко Łaciate УВТ-молоко
пастеризованное бутылка 2 % жирности 1 litr

price: 4,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-24
Łaciate Свежее молоко Łaciate Свежее молоко
с пятнами 3,2% 1 litr

price: 5,21 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-10-24
Łaciate Пинто Łaciate Пинто
кокосовых ананас питьевой йогурт лактозы 250 ml
13,76zł/l

price: 3,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-26
Łaciate УВТ Łaciate УВТ
молоко шоколадное пятнистое 200 ml
12,10zł/l

price: 2,42 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-03-07
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5