Mlekovita Сухое цельное молоко Класс I 400 г

Mlekovita

Mleko w proszku to produkt, który często znajduje zastosowanie w polskiej kuchni. Jest sprawdzonym dodatkiem do wielu wypieków i słodkich deserów, którym dodaje smaku i wartości odżywczych oraz ułatwia ich przygotowanie. Przeznaczone jest do bezpośredniego spożycia po rozpuszczeniu, a także jako składnik koktajli, deserów i wypieków. 

Mlekovita Сухое цельное молоко Класс I 400 гMlekovita Сухое цельное молоко Класс I 400 г
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-10

pojemność

cena za kilogram

42,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512400044

5900512400044

price: 16,99 zł

16.99 PLN 2027-08-10 NewCondition

Wartości odżywcze (%)
Wartość odżywcza w 100 g mleka w proszku:

wartość energetyczna - 2084 kJ/498 kcal
białko - 26 g
węglowodany - 40 g
tłuszcz - 26 g


Mleko w proszku to produkt, który często znajduje zastosowanie w polskiej kuchni. Jest sprawdzonym dodatkiem do wielu wypieków i słodkich deserów, którym dodaje smaku i wartości odżywczych oraz ułatwia ich przygotowanie. Przeznaczone jest do bezpośredniego spożycia po rozpuszczeniu, a także jako składnik koktajli, deserów i wypieków. 


Łaciate сухое молоко Łaciate сухое молоко
26,5% 500 g
38,22zł/kg

price: 19,11 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-02-21
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Сухое обезжиренное молоко 250 g
39,96zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-06-01
Gostyń SM Gostyń Gostyń SM Gostyń
гранулированный обезжиренный Молочный порошок 250 g
29,40zł/kg

price: 7,35 zł

PLN
1
27
expiry date 2027-07-19
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
жирности Молоко сухое цельное 26% 500 g
41,60zł/kg

price: 20,80 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-17
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5