Млековита Сухое обезжиренное молоко

Mlekovita
55
Doskonale mleko w proszku Млековита Сухое обезжиренное молоко
52Млековита Сухое обезжиренное молоко
Mleko w proszku odtłuszczone instant

Cechy:
instant , doskonałe do... wypieków, kokitajli, i innych potraw
Млековита Сухое обезжиренное молокоМлековита Сухое обезжиренное молоко
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-01

pojemność

cena za kilogram

39,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512500546

5900512500546

price: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-06-01 NewCondition
Wartości odżywcze (%)
Wartość odżywcza w 100 g przyrządzonego produktu:

Wartość energetyczna - 135 kJ/32 kcal
Białko - 3,0 g
Węglowodany - 4,7 g
Tłuszcz - 0,1 g

Mleko w proszku odtłuszczone instant

Cechy:
instant , doskonałe do... wypieków, kokitajli, i innych potraw
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Barbara z Wloch , 2025-06-12 14:17:09Doskonale mleko w proszku



Gostyń SM Gostyń Gostyń SM Gostyń
гранулированный обезжиренный Молочный порошок 250 g
29,40zł/kg

price: 7,35 zł

PLN
1
27
expiry date 2027-07-19
Łaciate сухое молоко Łaciate сухое молоко
26,5% 500 g
38,22zł/kg

price: 19,11 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-02-21
Mlekovita Mlekovita Сухое Mlekovita Mlekovita Сухое
цельное молоко Класс I 400 г 400 g
42,48zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-10
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
жирности Молоко сухое цельное 26% 500 g
41,60zł/kg

price: 20,80 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-17
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока голубой жирностью 18%. "Млековита Фавита" из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-10
Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
коровьего молока, желтый - 12% жирности Млековита Фавита из 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом клубники Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-15
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом ванили Млековита 200 ml
11,65zł/l

price: 2,33 zł

PLN
1
16
expiry date
2027-02-03
Mlekovita Молоко Mlekovita Молоко
ультрапастеризованное со вкусом шоколада Млековита 200 ml
11,60zł/l

price: 2,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-02-20
Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
полужирный 16% жирности Салат и сэндвич Сыр Фавита 270 g
26,63zł/kg

price: 7,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-02
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5