дополнительная масло из Варлюбе

Jagr
45
masło dobre ale słabo się rozsmarowujeдополнительная масло из Варлюбе
411дополнительная масло из Варлюбе
дополнительная масло из Варлюбедополнительная масло из Варлюбе
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-08

pojemność

cena za kilogram

34,95 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904951000025

5904951000025

price: 6,99 zł

6.99 PLN 2026-11-08 NewCondition
Zawartość tłuszczu 82%
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna kJ/kcal3058 / 744
Tłuszcz [g]82,0
w tym kwasy tłuszczowe nasycone [g]55,0
Węglowodany [g]0,7
w tym cukry [g]0,7
Białko [g]0,7
Sól [g]0,20

Jagr
Storage:Przechowywać w temperaturze poniżej 10 °C. Chronić przed światłem.
Type of packaging:Owijka
Producer's address:PHU JAGR Sp. z o.o. ul. Bąkowska 34 86-160 Warlubie
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2021-02-06 08:06:02masło dobre ale słabo się rozsmarowuje



Łaciate Масло Łaciate Масло
сливочное 83% жирности 200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Kerry Gold Kerry Gold
масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
20
expiry date 2026-12-22
Piątnica Сливочное Piątnica Сливочное
масло Piątnica Country 83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
27
expiry date 2026-12-13
Kerry Gold Kerry Gold
соленое масло Kerrygold Традиционное ирландское 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-12-22
Mlekpol Rolmlecz Mlekpol Rolmlecz
по-деревенски 83% Сливочное масло экстра 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-31
Dziugas Масло Dziugas Масло
жирности сладкосливочное Dziugas 82% 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-13
Jagr Молоко на Jagr Молоко на
натуральном кефире 375 g
7,97zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-10-22
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

price: 6,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5