Молоко на натуральном кефире

Jagr
55
Ok.Молоко на натуральном кефире
56Молоко на натуральном кефире
Молоко на натуральном кефиреМолоко на натуральном кефире
masa netto

masa netto

375 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-22

pojemność

cena za kilogram

7,97 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904951000582

5904951000582

price: 2,99 zł

buy 8 szt. for 2.95 zł/szt
2.99 PLN 2026-10-22 NewCondition
mleko pasteryzowane, mikroflora kefirowa, zawartość tłuszczu 1,5 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna215 kJ / 51 kcal
Tłuszcz1,5 g
w tym kwasy nasycone0,9 g
Węglowodany6,7 g
w tym cukry6,7 g
Białko3,3 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
Produkt polski
brand:Polmlek
Legally regulated product name:Kefir naturalny.
Storage:Należy spożyć do (dzień, miesiąc): data znajduje się w górnej części opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +8 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godziny w temperaturze od +2 °C do +8 °C.
Preparation and use:Przed spożyciem wymieszać. Rozwarstwienie nie świadczy o wadzie wyrobu.
Type of packaging:Not specified
Country of origin:Polska
Producer's address:PHU JAGR Sp. z o.o. ul. Bąkowska 34 86-160 Warlubie
Return address:PHU JAGR Sp. z o.o. ul. Bąkowska 34 86-15 Warlubie
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2024-06-18 17:34:02Ok.



Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
Натуральный Кефир БИО Экологический 375 g
10,64zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-21
Bakoma естественно Bakoma естественно
кефир 390 g
15,38zł/kg

price: 6 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-23
Maluta Малюта Maluta Малюта
айран Малюта Отличный турецкий напиток 320 g
12,47zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-24
Robico Робико Кефир Robico Робико Кефир
1,5% 250 g
13,92zł/kg

price: 3,48 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-13
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

price: 6,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-17
Mlekpol Млекпол Mlekpol Млекпол
Лачаты Кефир натуральный 360 g
9,25zł/kg

price: 3,33 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-15
Kanka Канка Kanka Канка
Натуральный кефир 400 g
7,83zł/kg

price: 3,13 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-10-22
Mrągowska пахта Mrągowska пахта
1 litr

price: 6,14 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-14
Jagr дополнительная Jagr дополнительная
масло из Варлюбе 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-08
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5