Печенье Milka Pieguski с шоколадом

Milka
55
PolecamПеченье Milka Pieguski с шоколадом
54Печенье Milka Pieguski с шоколадом
Milka Pieguski Choco to połączenie chrupiącego ciastka i delikatnych kawałków mlecznej czekolady Milka. Wykonane z wykorzystaniem czekolady produkowanej z alpejskiego mleka - dzięki niemu każde ciastko zapewni wyjątkowe doznanie smakowe. Dostępne w opakowaniu 135 g. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. Klasyczne ciastka Milka Pieguski Choco z wyjątkowymi kawałkami mlecznej czekolady Milka z alpejskiego mleka (135 g). Idealne do dzielenia się z innymi. Chrupiące, złociste ciastko z delikatnymi kawałkami czekolady Milka, którą produkujemy z alpejskiego mleka. Opakowanie 135 g zawiera 10 ciastek Milka Pieguski Choco. Słodka przekąska do wspólnego podjadania z rodziną i przyjaciółmi. Wyprodukowane z mleka alpejskiego i pszenicy z programu Harmony, wspierającego bioróżnorodność oraz lokalne rolnictwo. Poznaj również inne słodkie przekąski Milka - od chrupiących ciastek i wafli po puszyste ciasta i czekoladowe brownie. Pyszna propozycja na każdą okazję.
Печенье Milka Pieguski с шоколадомПеченье Milka Pieguski с шоколадом
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-19

pojemność

cena za kilogram

43,41 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747312107

5906747312107

price: 5,86 zł

5.86 PLN 2027-04-19 NewCondition
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
mąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), sól, emulgator (lecytyny SOJOWE), aromat, białko JAJA w proszku
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2090 kJ
499 kcal
Tłuszcz25.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone13.00 g
Węglowodany62.00 g
Cukry ogółem33.00 g
Błonnik1.60 g
Białko6.30 g
Równoważna zawartość soli0.82 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Milka Pieguski Choco to połączenie chrupiącego ciastka i delikatnych kawałków mlecznej czekolady Milka. Wykonane z wykorzystaniem czekolady produkowanej z alpejskiego mleka - dzięki niemu każde ciastko zapewni wyjątkowe doznanie smakowe. Dostępne w opakowaniu 135 g. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. Klasyczne ciastka Milka Pieguski Choco z wyjątkowymi kawałkami mlecznej czekolady Milka z alpejskiego mleka (135 g). Idealne do dzielenia się z innymi. Chrupiące, złociste ciastko z delikatnymi kawałkami czekolady Milka, którą produkujemy z alpejskiego mleka. Opakowanie 135 g zawiera 10 ciastek Milka Pieguski Choco. Słodka przekąska do wspólnego podjadania z rodziną i przyjaciółmi. Wyprodukowane z mleka alpejskiego i pszenicy z programu Harmony, wspierającego bioróżnorodność oraz lokalne rolnictwo. Poznaj również inne słodkie przekąski Milka - od chrupiących ciastek i wafli po puszyste ciasta i czekoladowe brownie. Pyszna propozycja na każdą okazję.
brand:Milka
Legally regulated product name:Ciasteczka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego (29 %).
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Country of origin:Polska
Producer's address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Return address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2022-06-01 12:47:26Polecam



Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом и изюмом 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-19
Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
expiry date 2027-01-17
San Łakotki торт десерт San Łakotki торт десерт
с сахаром 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Cukry Nyskie Сахарное Cukry Nyskie Сахарное
ванильное печенье Nyskie FIT&FREE 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Wedel лакомство Wedel лакомство
шампанское малины 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-18
Wedel Шампанское Wedel Шампанское
лакомство вишня 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-07
Milka Шоколад Milka Шоколад
Клубника - Йогурт 100 g
67,80zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-08-08
Milka Милка Milka Милка
Шоколадный Йогурт 100 g
71,60zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-06-10
Milka молочный Milka молочный
начинкой со вкусом малины шоколад с молочной 100 g
64,70zł/kg

price: 6,47 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-01-19
Milka карамель Milka карамель
карамельным nadzienim молочный шоколад с 100 g
64,20zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-01-27
Milka для вас Oreo Milka для вас Oreo
ванильным кремом и раздавил Oreo печенье кусочки молочный шоколад с 100 g
67,80zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-02-09
Milka Милка Milka Милка
Шоколадный бисквит и торт 300 g
63,30zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-03-23
Milka Milka Oreo Milka Milka Oreo
expiry date 2027-02-23
Milka Milka Bubbly White mleczna Milka Milka Bubbly White mleczna
95 g
68,11zł/kg

price: 6,47 zł

PLN
1
62
expiry date 2027-07-14
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5