Helcom
51
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

32,11 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902166743225

5902166743225

price: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-08-30 NewCondition

Pomidory suszone namoczone 54% (pomidory suszone 32%, woda, sól), olej rzepakowy, przyprawy.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Rolnik сушеные томаты Rolnik сушеные томаты
    в масле 280 g
    40,64zł/kg

    price: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-26
    Bio Planet Помидоры Bio Bio Planet Помидоры Bio
    Planet сушеные в масле BIO 280 g
    67,82zł/kg

    price: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-07-01
    Devaldano маринованный Devaldano маринованный
    гриб 280 g
    41,32zł/kg

    price: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-04-30
    bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
    косточек в БИО-рассоле Зеленые оливки без 280 g
    53,54zł/kg

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-05-30
    bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
    в рассоле BIO без косточек черных оливок 280 g
    53,54zł/kg

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-08-30
    Aarts Аартс Спаржа в Aarts Аартс Спаржа в
    БИО рассоле 280 g
    68,21zł/kg

    price: 19,10 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2030-12-30
    Devaldano Девальдано Devaldano Девальдано
    Масло маринованное 280 g
    33,21zł/kg

    price: 9,30 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-11-30
    Helcom Helcom Helcom Helcom
    Подберезовики сушеные 20 g
    362,50zł/kg

    price: 7,25 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-12-31
    Helcom Хелком Маковая Helcom Хелком Маковая
    масса с орехами и изюмом 850 g
    12,36zł/kg

    price: 10,51 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-05-30
    Helcom Helcom Jabłko prażone Helcom Helcom Jabłko prażone
    expiry date
    2027-03-30
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    price: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    expiry date
    2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5