Бификс Фруктовый настой с клюквой Чай из сухофруктов

Bifix
51Бификс Фруктовый настой с клюквой Чай из сухофруктов
Бификс Фруктовый настой с клюквой Чай из сухофруктовБификс Фруктовый настой с клюквой Чай из сухофруктов
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-07

pojemność

cena za kilogram

76,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483081010

5901483081010

price: 7,67 zł

7.67 PLN 2028-05-07 NewCondition
owoc żurawiny 20 %, kwiat hibiskusa, owoc aronii, jabłko, owoc czarnego bzu, owoc czarnej porzeczki, owoc dzikiej róży, koncentrat soku z aronii, aromat
Bifix
Legally regulated product name:Napar owocowy z żurawiną. Herbatka z suszu owocowego.
Storage:Najlepiej spożyć przed: informacja na dole opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem.
Preparation and use:Sposób użycia: Do filiżanki wsypać 1 łyżeczkę suszu, zalać wrzącą wodą. Dla uzyskania pełnego naparu trzymać pod przykryciem 3-8 minut.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bifix Bifix Чай из Bifix Bifix Чай из
    плодов шиповника сухофруктов настой из 100 g
    75,10zł/kg

    price: 7,51 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-05-20
    Ekoland Ekoland
    лимоном гранулированный чай с 300 g
    25,47zł/kg

    price: 7,64 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-09-30
    Ekoland Малина чай Ekoland Малина чай
    гранулированный 300 g
    28,30zł/kg

    price: 8,49 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-11-30
    Ekoland Ekoland
    Frutti гранулированный чай Tutti 300 g
    25,07zł/kg

    price: 7,52 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-09-30
    Herbapol Гербапол Herbapol Гербапол
    Чайный Сад Малиновый чай 20 torebek

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-05-31
    Herbapol Чай Herbapol Tea Herbapol Чай Herbapol Tea
    Garden с клюквой 20 szt.

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2028-03-30
    Bifix Бификс Bifix Бификс
    expiry date 2029-04-30
    Bifix Bifix
    25 torebek

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-03-20
    Bifix фруктовый чай в Bifix фруктовый чай в
    малины пакетиках клюквенного 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-04-29
    Bifix Bifix травяной Bifix Bifix травяной
    бальзамом лимона чай 20 пакетиков с 20 szt.

    price: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-05-14
    Bifix Bifix Rooibos Bifix Bifix Rooibos
    Буш Африканский красный чай 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-05-26
    Bifix Премиум Bifix Премиум
    мешках клюквы с гранатой Фруктовый чай в двойных 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-04-29
    Bifix Премиум Bifix Премиум
    мешках BRIAR с малиной Фруктовый чай в двойных 20 szt.

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2029-04-14
    Bifix Зеленый чай Bifix Зеленый чай
    вкусом лимона Биофикс (20 пакетиков) со 40 g
    155,00zł/kg

    price: 6,20 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-06-10
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5