Jolca Зеленые оливки без семян

Jolca
51Jolca Зеленые оливки без семян
Jolca Зеленые оливки без семянJolca Зеленые оливки без семян
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

expiry date:

2028-10-14

pojemność

cena za kilogram

40,30 zł / kg

kraj

Country of origin

Hiszpania

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8410667020198

8410667020198

price: 9,27 zł

9.27 PLN 2028-10-14 NewCondition

Oliwki zielone bez pestek (Manzanilla Fina), woda, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy i mlekowy), przeciwutleniacz (kwas L-askorbinowy)


Wartości odżywcze (%)Średnio w 100 g produktu (bez zalewy)
Wartość energetyczna 695 kJ (169 kcal)
Tłuszcz 17,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,0 g
Węglowodany 0,0 g
w tym cukry 0,0 g
Białko 1,0 g
Sól 3,7 g

jakość pierwsza
Safety warning:PRODUKT MOŻE ZAWIERAĆ PESTKI LUB FRAGMENTY PESTEK
brand:Jolca
Legally regulated product name:Oliwki zielone bez pestek
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Hiszpania
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Jolca Черные оливки Jolca Черные оливки
    Jolca без косточек 230 g
    42,91zł/kg

    price: 9,87 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-05-22
    Jolca без косточек Jolca без косточек
    фаршированные лимоном зеленые оливки , 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2029-01-21
    Campomar природа Campomar природа
    косточек био зеленые оливки без 350 g
    36,14zł/kg

    price: 12,65 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-02-02
    Jolca без косточек Jolca без косточек
    фаршированные сыром зеленые оливки , 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-01-09
    Jolca без косточек Jolca без косточек
    фаршированные анчоусами зеленые оливки , 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2029-02-19
    Jolca без косточек Jolca без косточек
    фаршированные халапеньо перец зеленые оливки , 300 g
    32,93zł/kg

    price: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-12-03
    bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
    косточек в БИО-рассоле Зеленые оливки без 280 g
    53,54zł/kg

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-05-30
    Alce Nero Alce Nero Зеленые Alce Nero Alce Nero Зеленые
    косточкой в БИО маринаде оливки Bella Di Cerignola с 350 g
    70,40zł/kg

    price: 24,64 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5