Krakuski Зерновое печенье с овсяными хлопьями

Bahlsen
Krakuski Зерновое печенье с овсяными хлопьямиKrakuski Зерновое печенье с овсяными хлопьями
masa netto

masa netto

201 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

25,52 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414204464

5901414204464

price: 5,13 zł

5.13 PLN 2027-02-16 NewCondition
Bahlsen Krakuski Зерновое Bahlsen Krakuski Зерновое
хлопьями печенье с овсяными 201 g
26,02zł/kg

price: 5,23 zł

PLN
1
21
expiry date
2027-03-15
płatki owsiane (32%), mąka pszenna razowa (29%), cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego, mąka pszenna, zarodki pszenne, sól, substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, skrobia (pszenica), serwatka w proszku (z mleka), cynamon
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1928 kJ/460 kcal
Tłuszcz 19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,5 g
Węglowodany 61 g
w tym cukry 20 g
Białko 9,1 g
Sól 0,75 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).
Opakowanie zawiera ok. 7 porcji.

Mleko : Zawiera
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera
teraz więcej ciastek!
brand:Krakuski
About the brand:Wierzymy, że należy czerpać to, co najlepsze z tradycji i na tej bazie tworzyć coś nowego i ekscytującego. Dlatego w każdym ciasteczku Krakusków spotyka się dziedzictwo rzemieślniczych tradycji cukierniczych i pasja młodych pokoleń cukierników, którzy nie ustają w poszukiwaniu nowych i ciekawych aranżacji tradycyjnych receptur. Dzięki temu wszystkie nasze ciasteczka są zawsze pyszne i po prostu rozpływają się w ustach. Krakuski Mistrzowska Tradycja Gwarancja jakości Krakuski Bez dodatku: barwników, substancji konserwujących, utwardzonych tłuszczów roślinnych* *zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego
Legally regulated product name:Herbatniki z płatkami owsianymi i mąką pszenną razową
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:
Country of origin:Polska
Producer's address:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Return address:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Bahlsen Кракус Bahlsen Кракус
печенье с ароматом масла 201 g
24,83zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-05-15
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
Pieguski с шоколадом 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
San Łakotki торт десерт San Łakotki торт десерт
с сахаром 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Cukry Nyskie Сахарное Cukry Nyskie Сахарное
ванильное печенье Nyskie FIT&FREE 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Wedel лакомство Wedel лакомство
шампанское малины 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-18
Wedel Шампанское Wedel Шампанское
лакомство вишня 147 g
36,73zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-01-07
Bahlsen ударил тент Bahlsen ударил тент
шоколад 220 g
25,82zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
27
expiry date 2027-03-16
Bahlsen ударил тент Bahlsen ударил тент
expiry date 2027-07-01
Bahlsen ударил тент со Bahlsen ударил тент со
expiry date 2027-06-19
Bahlsen BAHLSEN печенье Bahlsen BAHLSEN печенье
какао Krakuski 163 g
29,94zł/kg

price: 4,88 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-03-23
Bahlsen Krakuski сердца Bahlsen Krakuski сердца
молочном шоколаде Печенье с маслом в 171 g
49,53zł/kg

price: 8,47 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-01-25
Bahlsen Кракуски Bahlsen Кракуски
молочном шоколаде с добавлением цельнозерновой муки Флорианки Печенье в 171 g
43,92zł/kg

price: 7,51 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-06
Bahlsen Кракус Bahlsen Кракус
Кокосовое печенье 168 g
32,32zł/kg

price: 5,43 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-04-17
Bahlsen Кракуски Bahlsen Кракуски
Десерт Печенье с сахаром 200 g
26,50zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-04-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5