Вкус пудинга Крюгер со сливками

Kruger
51Вкус пудинга Крюгер со сливками
Вкус пудинга Крюгер со сливкамиВкус пудинга Крюгер со сливками
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

21,75 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716994162

5901716994162

price: 0,87 zł

0.87 PLN 2027-09-30 NewCondition
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amylon Амилон Amylon Амилон
    глютена Ванильный пудинг БИО без 40 g
    108,75zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-12
    Amylon Amylon BIO глютен Amylon Amylon BIO глютен
    Шоколадный пудинг 40 g
    99,75zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-01-20
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2028-02-25
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    34
    expiry date 2028-01-31
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    cytrynowym 40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2028-02-25
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    waniliowym 40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-02-25
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    wiśniowym 40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-10-31
    Cykoria Цикорийный Cykoria Цикорийный
    пудинг со вкусом малины 40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2028-01-31
    Kruger Крюгер Sweet Time 100 Kruger Крюгер Sweet Time 100
    подсластитель 100 tabl.

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-30
    Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
    Витамин С со вкусом лимона. 20 szt.

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2028-06-30
    Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
    Магний+В6 со вкусом лимона 20 tabl.

    price: 8,42 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-07-30
    Kruger Крюгер Sweet Time 300 Kruger Крюгер Sweet Time 300
    подсластитель 300 tabl.

    price: 12,35 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-04-30
    Kruger Крюгер Вива Kruger Крюгер Вива
    Сладкий подсластитель 1200 tabl.

    price: 10,54 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-06-30
    Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
    апельсина. Мультивитамины со вкусом 90 g
    88,78zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2028-02-28
    Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
    вит. С Железо Фолиевая кислота + 20 tabl.

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-03-30
    Kruger Krüger Błonnik Kruger Krüger Błonnik
    80 g
    71,00zł/kg

    price: 5,68 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-07-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5