Melvit Oatmeal Mountain BIO

Melvit
51Melvit Oatmeal Mountain BIO
Melvit Oatmeal Mountain BIOMelvit Oatmeal Mountain BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-13

pojemność

cena za kilogram

11,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827019834

5906827019834

price: 5,52 zł

5.52 PLN 2027-10-13 NewCondition

płatki owsiane górskie


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1541 kJ /366 kcal
Tłuszcz 7,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g
Węglowodany 59 g
w tym cukry 0,5 g
Błonnik 6,8 g
Białko 13 g
Sól <0,01 g

Owies : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Melvit
Legally regulated product name:Płatki owsiane górskie.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL EKO-08 Rolnictwo UE/spoza UE
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Płatki górskie można dodać do batonów energetycznych, muffinek, smoothies, ciast i chleba.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Melvit Melvit Secret family Melvit Melvit Secret family
    płatki 500 g
    10,72zł/kg

    price: 5,36 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-12-27
    Melvit Melvit Secret family Melvit Melvit Secret family
    płatki 500 g
    11,04zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-01-09
    Melvit Melvit płatki owsiane Melvit Melvit płatki owsiane
    górskie 500 g
    7,42zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-11-13
    Melvit Овсяная каша Melvit Овсяная каша
    Melvit Instant BIO 500 g
    11,34zł/kg

    price: 5,67 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-07-22
    Lubella Шоколадные Lubella Шоколадные
    шоколада шарики Lubella Mlekołaki со вкусом 500 g
    25,98zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-01-31
    One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
    500 g
    6,88zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-05-17
    One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
    górskie 500 g
    6,56zł/kg

    price: 3,28 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date
    2028-01-13
    Melvit Овсяная каша Melvit Овсяная каша
    Мелвит Маунтин 1 kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-02-26
    Melvit Melvit Melvit Melvit
    картофельной муки 0,5 кг 500 g
    9,98zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2031-07-05
    Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
    Гиганты 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-07
    Melvit горох , Melvit горох ,
    половина 400 g
    8,38zł/kg

    price: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-03
    Melvit Очень тонкая Melvit Очень тонкая
    манная 400 g
    9,35zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-27
    Melvit гречневая Melvit гречневая
    крупа 4x100g белый 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-07-11
    Melvit гречневая Melvit гречневая
    крупа жареные 4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    price: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-17
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5