Melvit
53
Płatki ryżowe błyskawiczne
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-28

pojemność

cena za kilogram

15,68 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827012101

5906827012101

price: 7,84 zł

buy 12 szt. for 7.72 zł/szt
7.84 PLN 2028-01-28 NewCondition

płatki ryżowe błyskawiczne


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1485 kJ / 350 kcal
Tłuszcz 0,4 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g
Węglowodany 79 g
- w tym cukry 0,5 g
Błonnik 1 g
Białko 7 g
Sól 0,05 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Płatki ryżowe błyskawiczne
brand:Melvit
Legally regulated product name:Ryżowe płatki błyskawiczne
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania:
Zagotować szklankę wody lub mleka. Wsypać 3 łyżki płatków ryżowych. Gotować na wolnym ogniu około 2 minuty, okresowo mieszając. Do smaku można dodać sól lub cukier. Po ugotowaniu wyłożyć płatki na talerz. Wyśmienicie smakują podawane z kawałkami owoców lub ich przetworami. Smacznego!
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
07-415 Olszewo - Borki, Kruki
Return address:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel. /+48 29/ 760 98 51
fax /+48 29/ 760 98 41
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати цельнозерновой рис 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати безглютеновый белый рис 500 g
    23,76zł/kg

    price: 11,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-04
    Bio Planet Bio Planet Белый Bio Planet Bio Planet Белый
    BIO жасминовый рис без глютена 500 g
    21,44zł/kg

    price: 10,72 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-31
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    круглый коричневый рис БИО 500 g
    22,48zł/kg

    price: 11,24 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-12
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    длиннозерный белый рис безглютеновый 500 g
    18,44zł/kg

    price: 9,22 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-09-28
    Bio Planet Bio Planet Rice Bio Planet Bio Planet Rice
    Арборио ризотто BIO 500 g
    34,94zł/kg

    price: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-02-10
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    Органические басмати 500 g
    26,72zł/kg

    price: 13,36 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-28
    Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
    BIO
    Ekologiko Органические длиннозерный белый рис Ekologiko Органические длиннозерный белый рис
    белый рис Органические длиннозерный 500 g
    16,32zł/kg

    price: 8,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-28
    Melvit Тенденции Melvit Melvit Тенденции Melvit
    горох, морковь, базилик 4x80 г Обед смесь риса вермишель, 320 g
    24,97zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-10
    Melvit Melvit Melvit Melvit
    картофельной муки 0,5 кг 500 g
    9,98zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2031-07-05
    Melvit Melvit бобы Melvit Melvit бобы
    Гиганты 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-07
    Melvit горох , Melvit горох ,
    половина 400 g
    8,38zł/kg

    price: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-03
    Melvit Очень тонкая Melvit Очень тонкая
    манная 400 g
    9,35zł/kg

    price: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-27
    Melvit гречневая Melvit гречневая
    крупа 4x100g белый 400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-07-11
    Melvit гречневая Melvit гречневая
    крупа жареные 4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    price: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-17
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5