Milka Choco Зерна Печенье с овсом, смоченной в молочном шоколаде с альпийского молока 126 г

Milka
42Milka Choco Зерна Печенье с овсом, смоченной в молочном шоколаде с альпийского молока 126 г
Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, mąki pszennej pełnoziarnistej i aksamitnej czekolady mlecznej z alpejskiego mleka. Ciesz ich się pysznym smakiem! Milka Choco Grain to świetny wybór dla tych, którzy szukają równowagi między słodyczą czekolady, a delikatnie wytrawnym smakiem płatków. Choco Grains to ciasteczka, które sprawdzą się zarówno jako dodatek do kawy i herbaty, jak i samodzielna, słodka przekąska. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, pełnoziarnistej pszennej mąki i aksamitnej mlecznej czekolady z alpejskiego mleka. Produkt zawiera alpejskie mleko i pszenicę pochodzącą z programu Harmony, który wspiera bioróżnorodność oraz lokalnych rolników. Połączenie pełnoziarnistej pszennej mąki i płatków owsianych sprawia, że Milka Choco Grain to słodka przekąska, która zadowoli także miłośników bardziej wytrawnych smaków. Opakowanie 126g - idealne do dzielenia się z bliskimi. Doskonałe zarówno do porannej kawy w domowym zaciszu, jak i jako słodka przekąska podczas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wypróbuj także inne ciastka Milka - od herbatników i wafli po miękkie ciasta i czekoladowe brownie. Pyszne słodkie przekąski na każdą okazję.
Milka Choco Зерна Печенье с овсом, смоченной в молочном шоколаде с альпийского молока 126 гMilka Choco Зерна Печенье с овсом, смоченной в молочном шоколаде с альпийского молока 126 г
masa netto

masa netto

126 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-11

pojemność

cena za kilogram

50,40 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622210403919

7622210403919

price: 6,35 zł

6.35 PLN 2027-03-11 NewCondition
płatki OWSIANE 34 %, cukier, mąka PSZENNA pełnoziarnista 14 %, olej roślinny (palmowy), tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu), sól, syrop cukrowy, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, aromaty
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2062 kJ
493 kcal
Tłuszcz24.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone12.00 g
Węglowodany59.00 g
Cukry ogółem30.00 g
Błonnik5.20 g
Białko7.80 g
Równoważna zawartość soli0.72 g

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, mąki pszennej pełnoziarnistej i aksamitnej czekolady mlecznej z alpejskiego mleka. Ciesz ich się pysznym smakiem! Milka Choco Grain to świetny wybór dla tych, którzy szukają równowagi między słodyczą czekolady, a delikatnie wytrawnym smakiem płatków. Choco Grains to ciasteczka, które sprawdzą się zarówno jako dodatek do kawy i herbaty, jak i samodzielna, słodka przekąska. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi. Milka Choco Grain to wyjątkowe połączenie płatków owsianych, pełnoziarnistej pszennej mąki i aksamitnej mlecznej czekolady z alpejskiego mleka. Produkt zawiera alpejskie mleko i pszenicę pochodzącą z programu Harmony, który wspiera bioróżnorodność oraz lokalnych rolników. Połączenie pełnoziarnistej pszennej mąki i płatków owsianych sprawia, że Milka Choco Grain to słodka przekąska, która zadowoli także miłośników bardziej wytrawnych smaków. Opakowanie 126g - idealne do dzielenia się z bliskimi. Doskonałe zarówno do porannej kawy w domowym zaciszu, jak i jako słodka przekąska podczas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wypróbuj także inne ciastka Milka - od herbatników i wafli po miękkie ciasta i czekoladowe brownie. Pyszne słodkie przekąski na każdą okazję.
brand:Milka
Legally regulated product name:Ciastka z płatkami owsianymi i mąką pszenną pełnoziarnistą, oblane czekoladą mleczną z mleka alpejskiego (25%).
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Type of packaging:Tacka
Country of origin:Polska
Producer's address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Return address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
    Pieguski с шоколадом и орехами 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-28
    Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
    Pieguski с шоколадом 135 g
    42,96zł/kg

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-03-27
    San Łakotki торт десерт San Łakotki торт десерт
    с сахаром 168 g
    33,21zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-05-23
    Cukry Nyskie Сахарное Cukry Nyskie Сахарное
    ванильное печенье Nyskie FIT&FREE 120 g
    40,42zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2026-12-18
    Wedel лакомство Wedel лакомство
    шампанское малины 147 g
    36,73zł/kg

    price: 5,40 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-12-18
    Wedel Шампанское Wedel Шампанское
    лакомство вишня 147 g
    36,73zł/kg

    price: 5,40 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-01-07
    Milka Шоколад Milka Шоколад
    Клубника - Йогурт 100 g
    67,80zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-08-08
    Milka Милка Milka Милка
    Шоколадный Йогурт 100 g
    71,60zł/kg

    price: 7,16 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-06-10
    Milka Печенье Milka Milka Печенье Milka
    Pieguski с шоколадом и изюмом 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-19
    Milka молочный Milka молочный
    начинкой со вкусом малины шоколад с молочной 100 g
    64,70zł/kg

    price: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-01-19
    Milka карамель Milka карамель
    карамельным nadzienim молочный шоколад с 100 g
    64,20zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-01-27
    Milka для вас Oreo Milka для вас Oreo
    ванильным кремом и раздавил Oreo печенье кусочки молочный шоколад с 100 g
    67,80zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-09
    Milka Милка Milka Милка
    Шоколадный бисквит и торт 300 g
    63,30zł/kg

    price: 18,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-23
    Milka Milka Oreo Milka Milka Oreo
    expiry date 2027-02-23
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5