Turek
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-14

pojemność

cena za kilogram

55,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901390112111

5901390112111

price: 6,70 zł

6.70 PLN 2026-10-14 NewCondition

Mleko pasteryzowane, sól, kultury mleczarskie, podpuszczka mikrobiologiczna, pleśń gatunku Penicllllum candidum i Geotrichum candldum.


President камамбер сыр President камамбер сыр
с кайенским перцем 120 g
62,00zł/kg

price: 7,44 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-24
President Сыр камамбер President Сыр камамбер
естественно 120 g
59,67zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-19
President Камамбер President Камамбер
прованскими травами 120 g
60,58zł/kg

price: 7,27 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-28
President Сыр камамбер President Сыр камамбер
зеленый перец 120 g
62,00zł/kg

price: 7,44 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-26
Mlekovita Mlekovita La Polle Mlekovita Mlekovita La Polle
Camembert Classic голубой сыр 120 g
59,67zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-11-07
Turek Турецкий Turek Турецкий
камамбер с перцем 120 g
66,58zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-16
Turek Турек Бри Turek Турек Бри
натуральный голубой сыр 125 g
63,92zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-15
Turek Турек Камамбер Turek Турек Камамбер
натуральный 120 g
65,67zł/kg

price: 7,88 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5