Салями с сыром Mlekovita - ломтики

Mlekovita
48Салями с сыром Mlekovita - ломтики
Салями с сыром Mlekovita - ломтикиСалями с сыром Mlekovita - ломтики
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-29

pojemność

cena za kilogram

37,90 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512990224

5900512990224

price: 11,37 zł

11.37 PLN 2026-10-29 NewCondition
Mlekovita Салями с Mlekovita Салями с
сыром Mlekovita - ломтики 300 g
42,10zł/kg

price: 12,63 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-12-09
mleko,sól,stabilizator- chlorek wapnia,kultury bakterii,barwnik: annato
Wartości odżywcze (%)w 100 g sera
Wartość energetyczna 1239 kJ/ 298 kcal
Wartość energetyczna 298 kcal
Tłuszcz 22 g
w tym kwasy nasycone 14 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 25 g
Sól 1,7 g
Wapń 800 mg - 100%*
* Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej)

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Legally regulated product name:Ser dojrzewający, plastry.
Other information:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +10°C.
Type of packaging:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Producer's address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Return address:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Mlekovita Мини-салями с Mlekovita Мини-салями с
    сыром Mlekovita 300 g
    45,60zł/kg

    price: 13,68 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-11-22
    REDUCED PRICE -25%
    Mlekpol Сыр моцарелла Mlekpol Сыр моцарелла
    млекпол в куске 300 g
    23,20zł/kg

    price: 6,96 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-19
    Mlekovita Mlekovita Mini Roulade Mlekovita Mlekovita Mini Roulade
    выдержанный, копченый Ustrzycka Сыр Паровой, 300 g
    43,30zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-22
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Тертый сыр Чеддер - бритый 300 g
    44,60zł/kg

    price: 13,38 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-11-22
    Mlekpol Королевский Mlekpol Королевский
    герметично упакованной от Kolno твердого сыра 150 g
    37,20zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    39
    expiry date 2026-12-16
    Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
    твердые сыры 150 g
    37,07zł/kg

    price: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2026-12-23
    Mlekpol золото Mlekpol золото
    сыра Мазурка ломтики твердого 150 g
    37,93zł/kg

    price: 5,69 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2026-11-15
    Mlekpol салями Mlekpol салями
    ломтики твердые сыры 150 g
    37,67zł/kg

    price: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2026-11-19
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    нарезанный Сыр желтый Сокол 150 g
    45,20zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2026-12-18
    Mlekovita Mlekovita твердый Mlekovita Mlekovita твердый
    сыр нарезанный гауда 150 g
    43,80zł/kg

    price: 6,57 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-12-02
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    Фаруки, копченые из польского молока Закопане деликатесы 100 g
    66,30zł/kg

    price: 6,63 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-12-25
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    нарезанный Млековита Салями 150 g
    44,20zł/kg

    price: 6,63 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-11-12
    Mlekovita Сыр Mlekovita Сыр
    кусочками Млековита Маздамер 150 g
    43,80zł/kg

    price: 6,57 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-11-05
    Mlekovita Млековита Mlekovita Млековита
    ломтиками Морской желтый сыр 150 g
    43,80zł/kg

    price: 6,57 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5