Mlekpol
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-29

pojemność

cena za kilogram

21,36 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820003333

5900820003333

price: 2,99 zł

2.99 PLN 2026-10-29 NewCondition
mleko, śmietanka, cukier, białka mleka, skrobia, żelatyna wieprzowa, naturalny aromat waniliowy, naturalne aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
Mlekovita Mlekovita
ванильный сыр Mlekovita Darek Гомогенизированный 150 g
24,00zł/kg

price: 3,60 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-19
Danio Данио Danio Данио
вкусом ванили Гомогенизированный сыр со 130 g
27,54zł/kg

price: 3,58 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-15
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-15
Danone Danonki сыр для Danone Danonki сыр для
детей клубничным 4x50g 200 g
33,35zł/kg

price: 6,67 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-29
Polmlek Сыр Полмлек со Polmlek Сыр Полмлек со
вкусом ванили 150 g
20,80zł/kg

price: 3,12 zł

PLN
1
7
expiry date 2026-10-15
Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
orzechowy 150 g
45,67zł/kg

price: 6,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-19
Mlekpol Королевский Mlekpol Королевский
герметично упакованной от Kolno твердого сыра 150 g
37,20zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
39
expiry date 2026-12-16
Mlekpol гауда ломтики Mlekpol гауда ломтики
твердые сыры 150 g
37,07zł/kg

price: 5,56 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-23
Mlekpol золото Mlekpol золото
сыра Мазурка ломтики твердого 150 g
37,93zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
21
expiry date 2026-11-15
Mlekpol салями Mlekpol салями
ломтики твердые сыры 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-19
Mlekpol Edam ломтики Mlekpol Edam ломтики
твердого сыра 150 g
37,67zł/kg

price: 5,65 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-12-14
Mlekpol копченая Mlekpol копченая
гауда ломтики твердые сыры 150 g
39,13zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-14
Mlekpol Тильзит Mlekpol Тильзит
ломтики твердого сыра 150 g
39,07zł/kg

price: 5,86 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-11-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5