Orzeł Polska
42
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2026-12-26

pojemność

cena za litr

13,78 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079040

5906684079040

price: 6,89 zł

6.89 PLN 2026-12-26 NewCondition

Wyciąg z kiszonych buraków, seler, sól, czosnek, ziele angielskie, liść laurowy. 


Wartość odżywcza w 100ml

Wartość energetyczna: 29 kJ/ 7 kcal

Tłuszcz: 0,1g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1g

Węglowodany: 1g

w tym cukry: 0,5g

Białko: 0,5g

Sól: 1,11g


Produkt zawiera seler i może zawierać gluten.


Przechowywać w suchym i chłodnym miejścu w temperaturze od 0°C do 15°C.


Cooking guidelines:

Do 1,5-2 l wywaru mięsno - warzywnego dolać barszcz az do uzuskania pożądanego smaku. Doprawić solą i pieprzem. Nie doprowadzać do wrzenia. 


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łowicz Болонский Łowicz Болонский
    соус готов 500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Łowicz китайский Łowicz китайский
    expiry date 2027-11-30
    Łowicz соус для Łowicz соус для
    спагетти 500 g
    17,14zł/kg

    price: 8,57 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-01-31
    Pamapol рубец zamojsku Pamapol рубец zamojsku
    expiry date 2028-01-06
    Pamapol голубцы в Pamapol голубцы в
    томатном соусе 500 g
    17,56zł/kg

    price: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    expiry date 2029-02-10
    Pamapol фрикадельки в Pamapol фрикадельки в
    томатном соусе 500 g
    16,68zł/kg

    price: 8,34 zł

    PLN
    1
    59
    expiry date 2029-01-10
    Pamapol Фасоль и weenies с Pamapol Фасоль и weenies с
    expiry date 2029-01-22
    Bonduelle гриб лечо Bonduelle гриб лечо
    expiry date 2027-10-01
    Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
    Eagle концентрат красного борща 300 ml
    29,97zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-05-30
    Orzeł Polska Польский Orzeł Polska Польский
    Мини орел Дом квашеной капусты 280 g
    32,89zł/kg

    price: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 750 g
    17,32zł/kg

    price: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-01-01
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    price: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    price: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Borowiki Marynowane 300 g
    78,67zł/kg

    price: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-01-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
    Marynowane 300 g
    66,03zł/kg

    price: 19,81 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-10-10
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5